Dobrovoľná hospitalizácia v Pezinku

Príspevok v téme: Dobrovoľná hospitalizácia v Pezinku
Meretseger

Ciao, ľudia... zajtra idem do Pezinka, s odporúčaním doktorky a mojím súhlasom. Idem tam kvôli intentzívnym samovražedným myšlienkam, priam sa bojím sama seba. Tak by ma zaujímalo, či ma ako súrny prípad dajú na A-čko (a najlepšie do sieťovej postele, boha), hoci tam idem dobrovoľne a s tým, že si chcem sama zabrániť, aby som si niečo nespravila?
A ešte, ako je to s vecami, ktoré si beriem (oblečenie, hygienické potreby, knihy)? Minule mi toho na A-čku veľa nenechali, ale veď si neberiem pištole, žiletky ani... aha, no, žiletky si beriem... Budú mi prehľadávať veci? Minule prehľadávali, ale to som nekomunikovala a bola totálne mimo. Teraz som... menej mimo. Možno.

Iveta Michael

Aj ja ti veľmi želám čo najskoršie uzdravenie! a hoci musíš na ,,Cajlu,, dúfam že to bude pre teba znesiteľné a že sa ti hlavne uľaví na duši... good luck!:)

p.d.

Podla mna, ak ides do nemocnice na odporucanie psychiatra, tak ta isto nesupnu na A-cko.
Ja som bol v nemocnici minuly rok presne s tymto problemom. Dali mi asi 3 antidepresiva. Pomohlo.
Prajem ti, nech ta tao sprevadza.

Cindy35

:-/ drzim palce nech sa z toho dostanes

prave dnes som citala o dakej reality show, ktora sa bude odohravat na Marse ale cesty spat odtial nebude a uz sa prihlasilo vyse 10 000 ludi, takze vidno ze je vela ludi, co sa necitia dobre na tomto svete

Agnes999

Ja neviem jak to je, ale podla mna knihy by ti brat nemali, vsak tam skapal pes, co tam budes robit. Spytaj sa priamo tam, ja fakt neviem. A drz sa!