Čo by ste robili?

Príspevok v téme: Čo by ste robili?
Vojtoo

V krátkosti by som to opísal tak, že sme sa stretli na internete. Obaja sme si písali viac ako jeden rok, potom sme sa pár krát stretli, išli si von sadnúť a ták podobne, vidávali sme sa zopár mesiacov. Časom sa moje city k nej prehĺbili, no od nej som nič necítil. Bola ako ľadová kráľovná. Pred časom som sa jej spýtal, čo chce. Nuž, ona nevedela a tak sme skončili. Prešli dva týždne a ja stále neviem čo robiť.

Vojtoo

ten sice este mam, ale to mi nepomoze :D ci myslis ze prepnem do vyssieho stavu mysle a dojdem na riesnie, ktore mi unika? :D
najblizsie take nieco budem moct urobit mozno tak o 5 rokov..
alebo na vylete niekde :D
ale rano mam ine problemy a konecne..
cierny vikend..
otazne ci budu ciernejsie
a zas rozmyslam, facka.. neee!
studea sprcha :D
a mozno sa dam na EMO :D
ze facky a studene sprchy :)
ale sam seba fackovat je nuda, ak by niekto chcel, som k dipozicii :D

Vojtoo

mozno.. mozno mam nieco skusit na tom vylete v chorvtasku? :D
ale neviem, lebo to je dost daleko, cize teoreticky ak by nevyslo, nech nema pocit pokazeneho vyletu, ale do tyzdna sa moze este vela zmenit, takze neviem :D
a prave to ze je ina :D a nevesia sa , sa mi paci :D
ale hej, ma skor taku povahu/neviem co, ze je skor korist ako lovkyna, (neviem najst spravne slovo, opak dominantna), co mi niekolkokrat potvrdila..
lenze tam je milion premennych, ci ma / nema vysporiadane city k byvalym..
inac ju chapem, ked nema, city nie su na "gombik", a ja by som cakal, ale prave to, ze co ak niekto inu ju preberie :D ma znervoznuje, ze to by bola fatalna skoda a chyba..
no idem na prechadzku s Bastienom :D
klieste uhniteeee :D

Deria

dnesne baby (väcsinou) nemaju problem sa zavesit na chlapa, uhanat ho a pod. ak je ona ina, (ako podla vsetkeho je)o to skor cakala iniciativu od teba. nemas ten pocit?

Deria

nejaka iskra tam zrejme bola, inac by nemala o teba zaujem ale co dalej? mozno chcela, aby si ju prekvapil ale nie kvetmi, cokoladou, (co je inac mile:)) co ak tuzila po tvojom dotyku, bozku, objati, vzplanutiu.....co ak ona tu iskru v tebe nevidela? neviem.
daj si tu facku!

Vojtoo

nj :D
to je haluz inac, lebo v praci riskujem vzdy maximum :D a tu nic.. divne. mozno to je ten probleeeeeem..
ale mas fakt pravdu, facku si dam.. to je divne no, ok este pravou rukou druhu facku :D myslis ze ma to prebudi?: D
neviem, ci je to hanblivost, alebo co.. ale hej, niekedy som mal milion chuti ju prekvapit nejak, tak ako pisala, ze by bola rada prekvapena.
len neviem, ci ta JEJ isrka voci mne, nemala preskocit aj bez tej mojej iniciativy..

Deria

to je to, o com som ti uz pisala. co tym chcem povedat? nekontroluj sa prilis, otvor sa, neber to tak vazne pri babach, (mozno sa niektora boji viac nez ty) a kludne nieco pokaz ale riskuj!!:)pozri, horsie sa nemoze stat, nez sa uz(z tvojho pohladu)stalo. a co ak ste v tom obaja rovnaki a ani jeden nechcel nic pokazit? a co z toho, ze si si mozno netrufol ju objat, ci bozkat? naopak, mozno si to velmi priala a ty si to neurobil? moze o tvojich citoch pochybovat.:(

Vojtoo

hej mozno.. sice "online" som ich prejavoval, a sice aj "offline" (ale neosobne), a ked sme boli vonku, mozno cakala ci sa chytim, lenze tu mi lezie na nervi slusnost/hranice vs 'rob nieco' :D tj. mal som strach, ze by to mohla povazovat za obtazovanie... atd.. :) napr tie prvotne dotyky ako drzanie za ruky pocas prechadzky atd..

Deria

no ved, metaforicky.....hm, rozmyslam nad tym celym a nemozem sa zbavit pocitu, ze tento vztah skoncil (ci zastagnoval?) prave z toho dovodu, ze si nemal odvahu prejavit jej svoje city. kedze si introvertny typ, ako sa sam oznacujes, zodpovedalo by to skor tomu. mozno cakala od teba viac? keby nemala o teba zaujem, nestretavala by sa s tebou. hodina cesty a hodinu byt spolu je sice krasne a romanticke. ale vztah by sa mal rozvijat a niekam sa pohnut. u vas sa pohol zrejme smerom dozadu. neviem, mozno sa mylim, to su len take uvahy.:)