Vraj nie je zamilovany

Príspevok v téme: Vraj nie je zamilovany
Lubka1712

Ahojte, mam 33, priatel 37. Stretavame sa rok, ja byvam sama, on tiez. Vidame sa min. raz cez tyzden a vikendy travime spolu. Byvame totiz kazdy v inom meste. Uz som si toho zazila dost, ale mojmu priatelovi sa podarilo ma totalne omracit istym vyrokom. V sobotu rano zacal sam od seba temu, ako budeme spolu dalej, ze si mysli, ze by to uz niekam malo smerovat a casom by sme spolu mohli skusit aj byvat.Absolutne som necakala, ze on bude prvy, kto tuto temu zacne, pretoze kazdy uz mame svoje zazemie, byvanie a myslela som si, ze mu to tak vyhovuje. Potesilo ma, ze mysli na buducnost, keby k tomu nedodal, ze ma ma nesmierne rad, je mu so mnou hrozne dobre, vraj je toto najkrajsi vztah aky kedy mal ale nie je zamilovany....priznam sa, ze som sa rozplakala, tak zvlastne to zabolelo..Absolutne nechapem a aj som mu povedala, ze netusim, ako mam s touto informaciou nalozit! Rozpravali sme sa este potom, ale ja som zostala zaskocena a vlastne ani neviem k comu sme sa dostali, v podstate k nicomu. Totalne som vypla a v hlave mi rezonovalo len to, ze nie je zamilovany. Ak mam uprimna, ja ho mam velmi rada,nenazvala by som to asi zamilovanostou asi, ale neviem preco by som mu to hovorila, ak by sa priamo nespytal. Inak je ku mne velmi pozorny, vola mi 3, 4 krat denne, vymysla program na vikend, dozera aby som jedla(mam zdrav.problemy, objima ma, zaspavame len v objati, zobral ma na krasnu dovolenku, kazdu volnu chvilu je so mnou, jednoducho neviem co si o tom vyroku mysliet...ja to totiz vnimam tak, ze aj ja, aj on mame za sebou dost nevydareny vztah a aj ked si nemyslim, ze sme stari, mozno uz clovek nepreziva vztah tak intenzivne, zamilovane, neviem..na druhej strane, ale ako moze planovat buducnost, ked teda nie je zamilovany. Ci su to len slovicka na ktorych nezalezi???

jumbák

Sama vravíš, že ho "asi" nemiluješ. Možno chcel povedať, že si nie je stopercentne istý. Ono to nie je také jednoduché, ako sa zdá. Keďže si si tým ty taktiež nie veľmi istá, neriešil by som to.