Vyživovy doplnok tabletky na rozmyšlanie

fitMonka

Ja poznam na sustredenie a pamat taky napoj, vola sa Blue, od bhip-u. Obsahuje Guaranu, zeleny caj, macu, zensen a dalsie silne prirodne stimulanty + vela vitaminov, mineralov,... Vo svete ho pouziva napr. vela studentov pri uceni, pozrite na facebooku Slovinsky klub ,,modri student" a bhip slovensko

GöKö

A samozrejme človek to nemusí brat do konca svojho života. Stačí napr.3 es. Napr.ja berem aj iné lieky takže tieto berem každé 2 dni 1tbl. Keď som ich užila si urobím pauzu a potom uvidíme ako ďalej. Ale ja som pod lekárskym pohľadom

GöKö

@jajaa : samozrejme že je to aj pre dospelých ako som už písala ja som sa oň tom s mojou lekárkou debatovala.Tieto lieky alebo prípravok nie je iba pre starých kukni si linky ktoré som sem dala okrem biloby obsahuje aj iné vitamíny a minerály atď takže doporučujem

jajaa

myslela som tým, že geriavit nie je vhodný pre mladých ľudí, ktorí nemajú fakt výraznú poruchu pamäťových funkcií. samozrejme, že v niektorých prípadoch je jeho užívanie vhodné i v mladšom veku, keď jeho pozitívny prínos prevyšuje riziká dlhodobého užívania.

GöKö

@jajaa : Ten geriavit nie je iba pre starých! Mám 35 r kvôli iným chorobám trpím na zàbudlivosť, neviem si veci zapamätať a všetko čo sa týka koncentrácie a to mi odporučila lekárka a cítim že mi to pomáha

jajaa

a že medovka na pamäť...ona upokojuje a utlmuje činnosť nervovej sústavy, takže má relaxačné účinky. ňou môžeš akuráttak dosiahnuť opačný efekt, že sa ti bude driemať alebo zaspíš :D

jajaa

pharmaton geriavit je určený prevažne pre starších ľudí, ľudí s demenciou a podobne. pokiaľ viem rozširuje cievy v mozgu a tým ho viac prekrvuje a tak podporuje celkovo mozgovú činnosť aj pamäť. ale ak ho niekto mladý užíva dlhodobo, tak následkom neunikne...