Menštruačné bolesti mimo menštruácie

Príspevok v téme: Menštruačné bolesti mimo menštruácie
eeve131

Ahojte,
potrebovala by som poradiť - už asi týždeň mám nepríjemné menštruačné bolesti, teda konkrétne kŕče v podbrušku, sem tam aj bolesť krížov. Nie sú veľmi silné, netrvajú ani celé dni, ale párkrát denne sa vyskytnú.

Najprv som si myslela, že je to len bolestivá ovulácia, lebo začalo to cca približne vtedy, ale trvá to už nejako dlho. Iné problémy nemám, nekrvácam, výtok mám číry až taký belavý, bez zápachu.

Pred dvoma mesiacmi som bola u gynekológa, robil mi sono, ale len zvonka, lebo som ešte panna, takže zvnútra nemohol, tam nevidel nič, len na ľavom vaječníku som mala malú cystu, k nej mi povedal, že to nie je nič, čo by spôsobovalo problémy.

Neviem teda, z čoho to môže byť, ešte som chcela povedať, že mám pravdepodobne vaginálny ekzém, alebo mykózu, alebo ako sa to volá, lebo strašne ma tam dole svrbí a mám to celé nejaké začervenané, idem s tým ku gynekológovi, ale naňho je čakačka, dátum mám až o tri týždne :( :(

tak či máte niekto nejakú radu, či tie bolesti môžu byť aj od tej mykózy, resp od čoho to môže byť....

ďakujem veľmi pekne vopred...