Stavy na odpadnutie

Príspevok v téme: Stavy na odpadnutie
merauder

Zdravím Vás všekych. Neviem či mi niekto pomôže ale predsa napišem. Mám 26 rokov a už 4 mesiace mávam stavy na odpadnutie. Mám zvláštne tlaky v hlave, pocity slabosti, občas aj bušenie srdca a prudke vyschunite v ustach. Poslednou dobou sa k tomu pridalo aj časte močenie a a ako keby prehriaty organzimus. Pijem 4l vody denne ale hned ako sa napijem idem na zachod a stale som smadny. Niekedy mi je dobre a idem na obede a pri jedeni mi začne byt zle a akokeby sa mi točila hlava. Už som absolvoval rozne vyšetrenia. Posledné boli opat dobre aj tlak aj krv. Jedine som mal trochu zvyšený cholesterol. Už aj ked pridem ku doktorke tak ani ma nepočuva... :(

Lomka

Čauko mám také podobne skoro iste stavy na odpadnutie, ked pride ten stav tak mam pocit slabosti , zrychlene busenie srdca..a hned mi treba na zachod aj ked sa napijem a ked nieco zjem tiez ako by sa mi tocila hlava a pocit slabosti plus este ked pride ten stav mi začne piskat ušiach..neviem čo to je :/ bol som aj u doktorky testy krvy som mal dobre kus zvysenu stitnu zlazu. Mam zachvilu 17 rokov.dakujem predom za rady.

ebi777777

tak to bude hypoglykémia (rýchlo ti klesne cukor alebo možno aj hyperglykémia, môže to byť začínajúca cukrovka, ale nemusí byť
navštív lekára, aby ti urobil testy

Zuzana789

a cukor mas v poriadku? ci to nebude cukrovka, lebo mas take priznaky. skus sa viac hybat chodit na prechadzky to ti znizi cukor v krvi... skus sa spytat lekara na OGTT - orálnoglukozovy tolerancny test u lekara ... alebo to to moze byt naozaj aj zo stresov, mne velmi pomohli ranne cvicenia

elsa 5.5

tak môže to byť aj zo stresu keď si mal všetky vyšetrenia ok,dosť vody vypiješ,možno aj z chrbtice,choď neurológovi on ti skôr poradí možno máš migrénu,alebo niečo iné tam by si mal ísť k tomu neurológovi