Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuch nôh

Príspevok v téme: Opuch nôh
H.

Dobrý deň všetkým,

Mám problém s opuchom chodidiel a členkov. Mám 28 rokov a tento opuch sa mi objavil keď som mala 6. Nohy (hlavne pravá) sú opuchnuté počas celého roka ale extrémnejšie sa to prejavuje v období leta. Neprejavujú sa žiadne bolesti ani zmena farby ale je to veľmi zaťažujúce najmä pri výbere obuvy a je to vidno na prvý pohľad a vôbec to nieje pekné. Navštívila som už asi všetkých lekárov a všetci vravia že je všetko vporiadku.

vitavi

Nepracujú ti dobre obličky, lekári to nemusia vidieť, ak nemáš nádor, alebo ak je malý. Upchaté kanáliky si prečisti tak, že vyradíš tučnú stravu, hlavne tuky, ktoré tuhnú a zanášajú "trubky", t. j. vyhni sa zďaleka mliečnej strave, mäsovým výrobkom a sladkostiam, chémii. Dbaj na stavu s obsahom vlákniny.

Iveta Michael

a pokiaľ len môžeš najmä v letnom období si vždy večer nohy ovlažuj studenou vodou a ešte do vlhkej pokožky si vtieraj chladivý gél z kosodreviny resp.aj ten s pagaštanu konského - ja si takto nohy ošetrujem furt a uvidíš je to úľava po celom dni :)

nezabudni,musí to byť krém alebo gél ktorý je veľmi chladivý!

RNG

Vykladaj si na noc nohy hore (2 podusky pod nohy)a ber plno antioxodantov, najma vitaminy C a E a aminokyselinu L lysin, lebo to upevnuje volne kolagenove struktury v tele, co su vlastne nosne struktury

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuch nôh - Fórum - ZDRAVIE.sk