Manžel riesi problemy s kamaratkou

Príspevok v téme: Manžel riesi problemy s kamaratkou
malifasa

Ahojte, potrebovala by som od vas radu, lebo uz som zufala... manzelovi som pred tyzdnou zistila, ze si pise so svojou kolegynou...pisu si na facebooku, sms, stretavaju na v praci na obede, trva to cca 2 mesiace... Zdovodnil mi to, ze jednoducho mali sme hadave obdobie a potreboval butlavu vrbu... Nikto sa svojou ucte na facebooku nic nevymazaval, teraz mal vsetky spravy vymazane, vytvorene filtre, aby som nevidela, ze sa stali priatelia, vsetko tip top skryte.. Nezvykla som ho kontrolovat, mozno fakt raz za rok.... teraz som vsak mala podozrenie, ze sa nieco deje, tak som pozrela a napriek opatreniam kt. mal, som zistila, co som hore popisala.... CCa 5 rokov dozadu, este ked sme neboli manzelia sme podobny problem prekonali- rozisli sme sa a o 4 mesiace sme sa dali dokopy... Verila som, ze toto sa nikdy viac opakovat uz nebude... zial mylila som sa.... Aktualne nie sme ani rok manzelia, ja mu vsak toto nemozem odpustit, jednoducho mu neverim a akokolvek chcem, neviem to.... rozpravali sme sa o tom, jeho argument je stale, ze ano spravil chybu, ale ona je kamaratka.... nie je ochotny si ju vymazat z facebooku, vymazat si jej cislo, pretoze hovori mi, ze ona je kamaratka, a preco by si ju mal mazat.... vraj aj jeho kamos mu povedal, ze chape ma, ale ja by som to tiez mohla pochopit.. tak potreboval butlavu vrbu... moj problem je, ja mu proste neverim, absolutne... uz raz som si toto prezila, tiez som mala tusenie, a stou babou si po nasom rozchode zacal, a teraz sa historia opakuje... Vraj si uvedomoval, ze robi zle, ale nic s tym nespravil.... Ked som mu toto zistila, kocku som mu vymazala z face, on si ju pridal naspat.....NEVIEM CO MAM ROBIT, JA MU NEVERIM, SNAZIM SA, ZE TO SKUSIM, ALE PROSTE NEMOZEM...on mi tvrdi, ze mna ma rad, ale proste mne hlavou vrta len to jedno dokola, co robi, s kym si pisal a rozne podobne myslienky a preco je taky problem sa prestat kontaktovat osobu ktoru pozna 2 mesiace ked mna to zranuje.... Na moj navrh, nech ideme od seba- toto razatne odmieta, ze sme manzelia... A teraz sa pytam, som ja ta blba ked to s nim nedokazem tahat dalej? On mal moju plnu doveru, ale tymto co spravil ju uplne stratil.... neviem co mam robit....

Bubuu

Súhlasím s nirv. Treba zistiť v čom je problém. Ak s ním nekomunikuješ, tak je to od teba hnusné, chudák si nemá s kým pokecať.

nirv

No nie je to ok, veď vravím že je to dôsledok toho že nemáte dobrý vzťah. Ale čo s tým spravis, budeš mu to vyčítať? Daj mu najavo že ti záleží na vzťahu, na komunikacii, spoločne strávenom čase, spolocnom riešení konfliktov, a nebude sa vykecavat kamarátke. Ak to neni už milenka. Proste, musíš dosiahnuť to, aby chcel teba, aby mal záujem tráviť čas s tebou. Ak sa hadate a vycitate si, neni mu s tebou dobre.

Agnes999

Ak ste mali problemy vo vztahu mal ich riesit s tebou a nie s kamaratkou - butlavou vrbou. Miesto toho, aby vas vztah zachranoval a snazil sa, radsej ho pochova.

Agnes999

Normalne to nie je. Takto zacinaju vsetky nevery, najskor si najde kamaratku, bultavu vrbu ktora ho vo vsetkom chape. Potom si z tej butlavej vrby spravi milenku, no vsak ked ho uz tak chape. Keby to bola fakt len nevinna kamoska, nemal by problem ti ukazat co si pisu. Ale nevinne to nie je. teba sa nechce vzdat tiez, jej tiez nie. Chce vas mat obe. Ja ti ale fakt neviem poradit co robit. Mozno dat mu ultimatum? Ten vas vztah je uz tak ci tak dost naruseny.

malifasa

nirv- ty si muz? a podla teba je normalne, ze sa jej vykecava, pricom mi priznal, ze komunikacia keby ju citam, tak nadsena nebudem... a prvy krat ked mi to spravil, s tou babou si po nasom rozchode zacal....

alibi

dufam, ze si toto precitaju vsetky tie zurive obhajkyne svojich nevernych fesakov, ktore tu chodia plakat. presne takto sa ten vas zmeni - nijak!

dufam, ze sa zmeni... ale pochybujem. len to bude dokladnejsie skryvat.

nirv

Vieš, nikoho nemôžeš donútiť aby ťa lubil alebo aby sa bavil iba s tebou. Jediné, čo mozes spraviť, je vytvoriť si k nemu taký vzťah, aby nemal potrebu vyhľadávat iné ženy. Samozrejme, ak naozaj zistis, že ťa podviedol, tak sa jedna o inú situáciu. Ale sama vravis že ste mali problémy a muzom prospeje, ked vidia pohľad na situáciu zo ženskej strany.

nirv

Čo ty vieš, možno mu naozaj pomáha dávať dokopy váš vzťah :) hm no problémy vo vzťahu by mal riešiť s tebou, máte problém v komunikácii. To je to podstatné, nie že sa žaluje inej. Žaluje sa jej lebo nemá komu inému - ty ho asi nepocuvas.