20r a stale panic

Príspevok v téme: 20r a stale panic
MatusK

Zdravim, mam 20r, studujem na matfyze, pravidelne cvicim asi 5 rokov... Problem je v tom, ze mam uz 20r a stale som panic, dokonca som sa v zivote zo ziadnym dievcatom nebozkaval, gay urcite niesom :) Zacinam sa bat toho, ze dokonca zivota ostanem sam. Vcera sme boli s kamaratmi v BA na diske, a tancoval som s velmi peknym dievcatom, kecali sme spolu a uz ked sa schylovalo k bozku, vycuval som, a celu noc som sa tej babe vyhybal. Proste mam nejaky psychicky blok. Vedeli by ste mi s tym poradit? Mam vyhladat psychologa?

nirv

Neviem, podľa mňa normálny chlap toto nerobí, ako sa normálna baba nespuli s ceckami do mobilu pred zrkadlom :) ale ja som fest náročná, no.:)

Vojtoo

nirv, lenze normalita moze byt zakryta presne tym pristupom co som opisaval nizsie, lenze opacnym pohlavim :P dnes sa tazko da niekomu verit :) lahko sa ti to pise :P :D

nirv

Lost, ked vidím fotku s pozou chlapa pred drahým farom, len sa zasmejem a idem dalej. Je to vec výberu. Husickam to stačí, a im stačia husicky. Myslím že normálnych ľudí je dost, je z čoho vyberať. Hladas ako sa to nedá, nie ako sa to dá. Blby prístup.

Vojtoo

asi ste ma nie tak celkom pochopili :D
ide o to ze niekto proste zalozi azet profil s tymi najkrajsimi fotkami, z dovolenky, autami co ma pozicane, milion party fotiek atd, aby sa "predal" a "zvysil svoju hodnotu"
nic nemam proti, ale potom tichy clovek na trhu ma mensiu "sancu" :D
obal v 2013 proste predava, to nikto nevyvrati.
i ked, nie vzdy, ale ten "cierny trh" kde obal nepredava je extremne maly (a neviem ci je to dobre alebo zle).
ale nirv, to sa na nos nevesia, to je jasne, lenze ako pise xdanielax, klamat sa da len do istej miery.
lenze sranda je, ze aj prilisna snaha je na skodu :D a to je paradox zivota..

nirv

Lost, netreba to babam hneď vesat na nos. Ono to až take dôležité pre ňu nie je, pokiaľ ju skutocne zaujimas. Dobré je, že nemáš žiadnu pohlavnu chorobu a x bývalých. Na technike sa vždy dá popracovat.