Široké a tučné ramená

Príspevok v téme: Široké a tučné ramená
Patinka

Dobrý deň.Poznáte nejaké cviky na tučne ramená ? Ak áno zopár mi tu napíšte alebo ak poznáte videa a stranky s cvikmi prosím napíšte mi to tu :)

Som dievča niesom priliš tučná ale moje široké ramená su hrozné. Postava je taká normálna ale v oblasti ramien som široká a veľmi.

Hanbím sa kvoli tomu nosiť tielka a trička na ramienka, veľmi to vidno. :(

Prosím, pomôžte mi s tímto.. :(

Alebo ak poznáte niečo ako to zakriť nejaké očné klamy.

Naozaj potrebujem pomoc.

ďakujem :)

Patinka

Ďakujem, ale ja som k tomu ešte aj taký tip ktorý sa rýchlo spotí take potrebujem niečo ľahké nato aby mi bolo lepšie. Inak budem ako vodopád :(

Hm.. Keď chceš darujem ti ich.. :) :D

raduška

ak máš taký typ postavy tak sa ti tam tuk bude vždy ukladať ako prvy, schudnúť z problematických partii je ťažké a viditelne tvoja problematicka partia su ramena
ak z nich nahodou schudnes tak sa ti potom aj tak časom znova \"nafuknu\" lebo sa na nich prejavi kazda chyba

ale ak ti mozem poradit na zamaskovanie, moja kamaatka ma taky isty problem a maskuje to tak ze si kupuje volnejsie a predlžene trička s krátkym rukavom :) je to veľmi pekné, štýlov a úžasne to maskuje

Patinka

Tak na rukách behať neviem :D

Tučne ani veľmi nie ale široké kosti, ale keby som schudla aspoň z toho čo na ramenách mám boli by tenšie..

A blbá otázka ešte, kostí nejako zmenšiť sa nedá však? :(

pilulka

ako ich mas siroke, akoze tucne? Tuk by si mohla zmenit na sval posilnovanim cinkami, drepmi na rukach alebo plavanim.