Ako sa ho zbaviť

Príspevok v téme: Ako sa ho zbaviť
EvCaM

Pred rokom som mala jeden vzťah, trval asi dva mesiace a potom sme sa rozišli ale teraz ma znova začal otravovať a nechce mi dať pokoj. Nechce pochopiť, že nemám záujem a psychicky ma vydiera, že si niečo urobí, vraj som ho citovo zničila, nedokáže sa už ani smiať a nedokáže žiť bezo mňa. Stále mi vypisuje a chce sa vkuse len rozprávať ale stále o tom istom a na ničom sa nechce dohodnúť, stále si hovorí len svoje.

Vojtoo

Posli mi "grafikon" ci ako sa vola, kedy chodia vlaky, a budes mat pokoj.
A svet sa ti podakuje, ze po nom slape o 1 psychopata menej :)

unknown89

tak to je maximalne blbe od neho ... nebude na tom psychicky moc dobre ... jednoducho ho musis ignorovoat , drzat si od neho odstup a jasne mu ukazat ze nema uz ziadnu nadej ...

EvCaM

Asi som neuviedla dost podstatnú vec... Ja som ho k vode nepustila to on ale neprotestovala som citila som to rovnako. Lenže o nejaký cas zacal s tym ze si uvedomil ze ma lubi a nechce pochopiť ze ja jeho uz nie. Asi zo mna fakt skoro urobil trosku lebo uz som nevedela co robiť a citila som sa vinna...

Unknown89 - vravis ze s bývalou sa normalne rozpravas lebo vies (ako si napisal) "kde mas miesto" ... Ale on to proste nevie a nikdy sa ako kamarat nespráva.

strapanka

Co najdalej od neho! Nie dost, ze je sam citovo labilny, este chce urobit psychicku trosku aj z Teba? Nedaj si to. Nikde nie je napisane, ze ked niekoho lubime, musi nasu lasku povinne opatovat. Necit sa vinna, nie si za jeho city zodpovedna. Viem, nie je to jednoduche, ale ide o Tvoje psychicke zdravie a o to, aby jeden (prepac) magor nepoznacil Tvoj pristup k muzom ako takym na poriadne dlhy cas...

lea128

Cindy 35 aj keby mu zlomila srdce no a co? :O Nie je prvy ani posledny, aj mne zlomil chlap srdce a co som ho mala psychicky deptat a vydierat ?? a hlavne rok po rozchode? Musi byt uplne pycho. Nastastie som take nieco nikdy nezazila ale ja by som s takym niecim v momente skoncovala a nedala by som sa takto vydierat ani minutu...

unknown89

urcite je zalubeny ... poznam to velmi dobre .. ale urcite by som sa nevyhrazal smrtou alebo niecim pod. ja si s byvalou pisem v pohode aj ked vie ze ju stale lubim ... viem kde mam miesto .. dokonca sme sa uz par krat aj stretli ... jednoducho ju nedokazem vymazat celkom zo svojho zivota ...

Cindy35

a co tak sa zamysliet nad sebou?? urcite toto vsetko nerobi bez dovodu. preco to robi prave Tebe a nie nejakej inej zene? mozno si mu zlomila srdce