Vsetko ma svrbi

Príspevok v téme: Vsetko ma svrbi
bazeno

Dobrý deň!

Chcem niekoho z vás poprosiť, ak s tým má niekto skúsenosti, či by mi neporadil...

Už asi druhý týždeň ma svrbí celé telo,úplne celé , aj hlava!...

Keď sa poškrabem,tak mi na koži ostávajú také \\\"reliéfové\\\" čiary, ako keby miniekto šibol trstenicou po nohe.Keď sa zasa poškrabem na rukách, na predlaktí, do 5 minút sa mi tam srpavia také tvrdé podkožné hrbolčeky,,úplne na husto,to zas vypadá, akoby som sa poprhlil...

Už mi to skutočne lezie na nervy, len neviem, či mám navšetíviť dermatológa alebo ísť k obvodnej, spraviť si krvné testy...

Vopred dakujem!

neste1

Lekara by ste mali navstivit... Skuste zacat nosit preadlo so streibrom, da sa objednat na stranke:
-odkaz odstránený-
nici baktrerie, plesne, mykozy a pomaha s koznymi chorobami. Ja ho len mozem odporucit. Nielenze su so streibrom, ale su velmi prijemne na nosenie.

RNG

Nuz podobne sa prejavuje znacne prekyslenie tela a tiez rozne potraviniove alergie. Mam za to, ze sa velmi pravdepodobne jedna o kombinaciu oboch.
Alkalizacia pomaha na prekyslenie, enzymy pomozu na mnohe alergie a rozne zamorenia tela.
Hodne vody a mikrovlaknin tak isto pomoze.

vitavi

Pomôžeš si aj bez dermatológa, ak zmeníš stravu. Hlavne nejedz povzbudzujúce a aromatické látky, sladkosti, ovocie, chemicky upravené potraviny, víno a mliečne výrobky. Nepresoľuj, aby ťa to neťahalo k sladkostiam.