Učitelia nezarábajú najmenej

Príspevok v téme: Učitelia nezarábajú najmenej
biela mačka

Dnes som bola na pohovore na pozíciu recepčná - núkajú 2,32 na hodinu, síce netto - ale krát 160 hodín mesačne ---- bieda...
Na poštách pracovníčkam za priehradkou ponúkajú v Blave 360 brutto!!!!!!! Sú tam odmeny, ale tie byť nemusia....Z čoho má človek žiť? ja som mala v telemarketingu DVE EURÁ BRUTTO na hodinu!!! Síce k tomu boli príplatky za to, koľko klientov som zohnala, ale aj tak. Skúšam stále rakúsko,, len sa obávam, že nakoniec budem musieť zobrať slabo platenú prácu na Slovensku.

Maoam

a ked bedakate, tak si porobte SKOLY, ked sa s tymi vasimi neviete uzivit, kks. vsak nemate sto rokov....

lenze to stoji NAMAHU; OBETE; ODOPIERANIE, ze ano...

alebo vezmite iny job, hoci menej kvalifikovany, ale hlavne daco robte pre to, aby ste sa mali lepsie....

Maoam

este vas to neustale bedakanie roky rokuce bavi?

budem tu za to ukamenovana, ale ked pride na vec, zrazu sa vzdy objavia desiatky ALE, preco nie, preco sa to NEda atd atd atd

tak zrejme vam az tak zle nebude, ked tam stale trcite, sorry za uprimnost,ale dokedy chcete bedakat bez realnych zmien???????

nikto vam nic do lona z neba nezhodi

ak chcem nieco INE alebo LEPSIE, musim si zistit podmienky, prijat aj fakt, ze to stoji OBETE a nemale a hnut ritou.....inak sa nikdy nic nezmeni a o 5 rokov tu budete vkuse este bedakat a nadavat na Fica a stat

Lulita

presne, neviem preco si Blavaci myslia, ze my tu mame Rumunsko, kks, vsetko mame drahe ako slak ako oni, ibaze skoro o polovicu mensie platy a v niektorých regionoch aj 38% nezamestnanost, kým oni do 2%

tdisch

no ovela lacnejsie byty na vychode niesu. ved si pozri interaty. a ostatne veci stoja uplne rovnako na celom slovensku. benzin, jedlo, oblecenie, drogeria.. atd

Lulita

biela macka - ani nie, my sme dali 1550 000 za 1 izbak v dezolatnom stave - lacnejsie nebol ziadny, teraz uz po 5 rokoch klesli, bytmi sa neohanaj, vsetko je tu drahe ako slak, hypoteku dostanes aj na fiktivne pasky, ale v tvojom veku asi uz vybavenie hypo by islo tazsie, my sme boli mladí, ked sme brali a mas priatela, tak by pocitali aj jeho prijem, dali by ti

biela mačka

Lenže na Východnom Slovensku sú lacnejšie byty ako v Blave...a myslím si, že za 400 brutto by mi ani hypotéku nedali...

Lulita

biela macka - podobne, fix nizky plus bonusy, ale tie az neskor a plus je nejaka hranica vraj, od ktorých sa to az rata, ale ja som z vychodu, tu sa dostat nad 400 e je nadludsky vykon

biela mačka

to hej, ale nech nikto nekecá, že nič nerobím....lebo ostať v práci, kde na mňa štekali a bola som denne v slzách nie je nič moc...