Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

alexandra232

Vazeni pacienti pani Albertovej, nepiste na toto forum , ani nikde inde , ani neposuvajte nikomu email adresu pani Albertovej, VYSLOVENE VAS O TO ZIADALA !!! Mate snad kratku pamat?? /uviedla vam aj jasne dovody, preco si to nezela/. Dnes som davala adminovi znova vymazat kontakt, ktory tu vycapila nejaka ,dobrodinka, s nickom SEDAZEBRA, , zistila som aj ako sa vola ta osoba, upozornila som nato pani Albertovu, aj na toto forum, uz o nej vie, aby jej mohla podakovat,....

toto

pre Stoličku:mala som úplne zablokované trávenie.Nemohla som jesť ani sa vyprázdnovat.Schudla som 17 kg.Najskôr som mala fyzicke bolesti,neskor psychické,absolvovala som ct vysetrenia,magnetické rezonancie.S trávením mi nevedeli pomôcť ale zistili mi iné diagnózy:stitnu zlazu,cholesterol,aritmiu,pankreas,nasadili lieky aj na psychiku,ale travenie sa nezlepsilo vôbec.
Potom som zažila šok,pri ktorom som si uvedomila,že nemám len telo ale aj dušu.A kto lieci dušu asi vieš:-)Po 4 mesiacoch som pocítila úžasnú úľavu,vysadila vsetky lieky,je to už rok a pol čo nič neuzivam a cítim sa dobre.Zle sa citim len pri ľuďoch z ktorých ide negativita.Nie len choroby,aj úrazy nás majú zastaviť,nič sa nedeje náhodou...Ťažko to prijme silny materialista,ale ak uverite v zázraky ony budú vyslisane.

lekárka.J.

Súhlasim s psycho33. Choroba nie je vecou lekára ale pacienta. Len by som ešte dodala, že na ochorení má podiel nielen psychika, ale aj životospráva. Pacient príde do ambulancie a od lekára žiada, aby za neho šup-šup vyriešil všetky problémy, ktoré si spôsobil sám. O prípadnej diéte nechce ani počuť a v lepšom prípade doslova do očí klame, že ju dodržiava. A keď mu lekár dá najavo že mu neverí, ešte sa urazí. Pacienti neužívajú toľko liekov preto, lebo ich do nich lekári cpú ako sa tu mnohí sťažujú, ale preto, lebo na sebe nechcú popracovať. Čakajú zázraky od medikamentov pričom by prinajmenej polovicu roboty mohli urobiť sami. Napr. si vezmite len také letné mesiace: koľko ludí končí na pohotovostiach s dehydratáciou len preto, lebo sú leniví dodržiavať pitný režim. A takých prípadov by som mohla spomenúť...

psycho33

Ak vám to ešte nedošlo, tak Albertová je predovšetkým psychológ. A je známe, že každý psychológ a psychiater pokladá všetky choroby za psychosomatické. Čo v preklade znamená že bez práce na sebe sa vyliečiť nedá.

Stoička

toto a aký si mala zdravotný problém? Máš pravdu v tom, že každé ochorenie je signálom duše. A že niečo zmeniť musíme my samy. V tom sám liečiteľ alebo lekár veľa neurobí. Preto nie je správne do neho vkladať všetky nádeje. On nám to môže len vysvetliť. A keď ho odignorujeme je to naša chyba. Toto presne Albertová povedala aj mojej mamke. A čo sa stalo? Mamka odvtedy na ňu nadáva. Ani sa len nepokúsila nad tým zamyslieť a aspoň troška sa zmeniť. Až sme sa nakoniec rozišli aj my dve. Lebo som sa nemohla pozerať na to ako sa dobrovoľne ničí. A ako ničí všetko a všetkých okolo seba. Koľko ludí nadáva na lekárov a sami pre seba neurobia nič. Podľa mňa sa dá pomôcť len takému čo sa nad sebou aj trocha zamyslí. Keď nerátam úrazy tak všetky choroby si aj tak sposobujeme len my. Niekedy si myslím že lekári sú úplne zbytoční. Najlepšie by bolo keby ani neboli. Aspoň by sa ludia nemali na koho vyhovárať.

toto

Albertova je skvelý človek,ale mne tiež nepomohla,pritom som do nej vložila posledné nadeje po xy lekároch a liečiteloch.Dnes som vďaka Bohu v poriadku a verím,že každá choroba je len signálom duše,ktora nám takto dáva o sebe vedieť a upozorňuje nás,že by sme mali niečo v živote zmeniť.

UjoJano

krasna23 každi liečitel má svoju metodu. tebe bi možnože pani albertova nevyhovovala takže načo skušat. ja bi som na tvojom mieste išiel za normalnym doktorom žaludkarom lebo alergici sa na to pozeraju celkom inač. čo sa tika stravy to je treba liečit u žaludkara to mam overene. a na rovinu povedat všetky problemi a on ti už da potrebne lieky.ked som bol mali nemohol som jest jahody bol som v pieštanoch u žaludkara a teraz ich tlačim do seba bez problemou.

alergickááá

krasna23 ja som sa nikdy u Albertovej neliečila, vobec ju nepoznám. Napísala som len že lekári ti s alergiou moc nepomôžu. Dajú ti lieky na potlačenie prejavov ale jedlám na ktoré si alergická sa musíš vyhýbať do smrti. Neviem ako to rieši Albertová, takže k tomu sa neviem vyjadriť. Ale alergia nie je maličkosť a určite nie je ľahké ju vyliečiť.