Je tam nejaka sanca?

Príspevok v téme: Je tam nejaka sanca?
Elisia

Ahojte, som mlada baba a obraciam sa na vas, chalanov s jednou otazockou(problemom?). Poznám jedného chlapa, je o čosi starší – cca 10r. – ja mam 20 keby nieco .. no a od prveho momentu som mala pri nom ten zvlastny pocit, ktory pozna hadam kazdy z vas, najskor som tomu nerozumela no neskor som zistila, ze ma neskutocne pritahuje. Citim, ze medzi nami pracuje silna chemia. Vidame sa cca 3x do tyzdna po hodinke, da sa povedat, ze je nieco ako moj doucovatel, lol. Od prveho dna mi daval otazky, ci som zadana, co robim,.. (zaujimal sa o mna ako osobu). Neskor zacal chvalit moje oblecenie, mal vtipne poznamky, dvojzmyselne poznamky, obcas ma chyti za nohu, rameno (vacsinou jemne, rychlo, neohmatava ma ako uchyl). Nedokazem sa v jeho pritomnosti sustredit a preto robim neustale chyby (komunikacne aj pri ´´skusani´´) minule som mu narovinu povedala, ze mi to v jeho pritomnosti proste nejde, neda sa, on mi na to povedal, ze sa pri mne tiez nedokaze sustredit, no musi.. ked sa rozckecame, konverzacia medzi nami je plynula a uvolnena, uz sme sa raz dosli aj na temu sex, sice to boli len take srandicky, ale aj tak.. Chcem si ujasnit, co mozem od tohto cloveka ocakavat, ako mam brat jeho pristup voci mne? Netuzim po nejakom vztahu s nim, ale proti romaniku by som nemala nic, vazne ma neskutocne vzrusuje… Btw, na ´´doucka´´ s nim chodi aj moja kamaratka a s nou vraj neprehodi ani slovo, pozdravia sa na zaciatku a na konci, ak treba tak jej nieco vysvetli a tot vsio.. Tak co myslite, mam sancu ? :P

Jozef19

Samozrejme, že máš.
Nemyslím si, že je to správanie, ktoré by ti zaručilo dlhodobý vzťah, ale pokiaľ ti flirt imponuje, tak určite áno, len potom nebuď sklamaná. Ale ja ľudí súdiť nemôžem, možno práve on je ten pravý a všetko čo som povedal bola hlúposť. Choď a uvidíš.