Podvod, ako sa zachovat

Príspevok v téme: Podvod, ako sa zachovat
jano32148

dozvedel som sa o priatelke krasne veci, po 3 rocnom vztahu, som sa nie od nej dozvedel, ze ma podviedla na chate s nejakym starym chlapom, pod vplyvom samozrejme a chren to vyuzil, nepriznala sa vraj lebo vraj nevedela co robi a bala sa ze sa s nou rozidem, bola histericka, tak som radsej odisiel, nerad riesim veci ked nemam chladnu hlavu, prekusli by ste nieco podobne ?

Vojtoo

no hej, ms pravdu, len som pisal konkretne moj uhol pohladu :D
mna stve uz aj to, ze som sa nevenoval mojmu psu, kym bolo steniatko, dostatocne :D
a to som chodil maximalne tak do autoskoly, cize som bol s nim 22hod denne :P :D
proste su casy, ktore su nesmierne vzacne, proste nad zlato a dovolim si povedat, ze aj nad soľ :P :) :D
a preto, aspon ja osobne, by som uz mal strach tak neskoro riesit rodinu.. lebo dodnes nevidim zmysel v nicom inom :D (ale mozno budem, neviem) :D ale predovsetkym preto, ze myslim ze cim vyssi vek mam, tym menej prezijem s detmi, co je logicke.. a ked mam deti v 40, tak sa vnukov naozaj nemusim ani dozit.
a to je skoda, leboco je dolezitejsie?
peniaze? auta? dovolenky? haciendy? nahodny sex s teenagerkami?
na toto vsetko zabudnem (jedol som uz dost cokolady a prejazdil dost kilometrov, a aj ked sa mi kazdy gram pacil a kazdy kilometer chutil, vzdy mi to dodalo len docasnu "slast/utechu" cize prave v tomto momente z toho nic nemam :) - naopak, ten krpaty pesco je vedla mna, mozem ho fyzicky objat a potesi to aj ducha :D )

nirv

Heh a koľko otcov hrá futbal so synom? :) nemusíš:) chlap v 40 ke ešte nie je starý, sú aj starší čo mali deti. Život plynie hrozne rychlo a každý ako starne si uchmatne čo sa ešte dá, takže ak je túžba po rodine a možnosť s niekým si ju založiť, pôjde do toho a nebude tak preberať ako v 25.. a muži až tak veľa starosti okolo deti nemajú, takmer vždy si vezmú na ramena vsetko ženy, nielen prvé roky ale stale.

Vojtoo

napriklad mne osobne sa na mne nepaci moja lebka :D
kludne by som sa aj zabil..
lenze clovek by nemal hodnotit 1 vec z celku, 1 vystrizok z celku..
priklad:
ako vyzera toto?

oi44.tinypic.com

nic moc, co? :D

a co toto?

webneel.com

Vojtoo

Matka872

a ked kazda druha matka skoci oknom,skocis aj ty?
su choroby, kde je NEMOZNA plastika.
je ich cez TISIC..
a ?
podla mna je lepsie sa prijat tak ako som. tak ako si a tak ako sme..
a neriesit :)
a ver mi, to ze zena nema prsia nie je koniec sveta, vzdy sa najde niekto s vacsim problemom :P
(napr uz spominane vrodene chyby, alebo po uraze a podobne).
brat ma vozickara, co ma povedat on ? na to plastika nie je..

ale netvrdim ze zavrhujem plastiku, neee, mozno je to aj dobre, ked ide medicina tak, ze si modelujeme tela.. lenze podla mna clovek nie je spokojny s telom len tak po 1. plastike :) malokto je tak psych.vyrovnany.. ale skor by som mal strach, ze ta plastika bude komplikovan o 5-10r. tj. nieco sa pokazi (neviem aka je tam uspesnost, no nebude bohvieco..)

Vojtoo

nirv
podla mna sa myyyyylis :P
ja by 40, tiez sa citim uz "za" a ze som presvihol nieco :)
a preco?
lebo ist na promocie v 65tke by sa mi zrovna nechcelo, mozzno tak vnokovi ano :D
ale synovi ci dcere to rozhodne nieeee..
jedine za predpokladu, ze by som chcel len poslat dalej geny :D
ale uprimne, hrat futbal v 50tke s 10 rocnym synom, nooo, az na tolko neviem ci si verim, i ked sa snazim destilovat vodu pre istotu :D

Matka872

Nechápem, prečo ked sa žena o seba stará, chce sa sama sebe páčiť, tým že sa pekné oblečie, skrasli si telo napr.prsia, hneď sa naráža že je to kur...a, zlatokopka.
Vy chlapi to nikdy nepochopite, miestami je to až závisť.Žena ktorej od prírody nie sú dopriate prsia, alebo ked má pôrodom zničené dá si upraviť pl.chirurgom.Je skvele že je taká možnosť, aspoň nemusí mať clovek komplexy.
Vo svete na takéto operácie chodí každá 2 žena.
Dajme si otázku:keby existovalo zväčšenie penisov, nešli by ste chlapy??? Verím tomu že hej.
Ale veď hej, načo sa vôbec pýtam.Hlúpe konzervatívne zdegenerovane slovensko a hlúpi zaostali obyvatelia v nom :-((((
ČESŤ VYNIMKAM !

nirv

36 je najvyšší čas :) no, niektorí to presvihnu a už to nedobehnu. Ale zas muži majú výhodu že aj v 40 ke mozu zbaliť 20-30 ročnú a založiť si rodinu. Baby toľko času nemajú.

Vojtoo

zavidim mu, ze ho to bavi :D
musi mat super zivot no :)
ale fakt, myslim to tak, ze "sladka nevedomost"
stavim sa ze v 40tke sa prebudi a zisti ze nieco mu chyba..
(v nedelu som bol na splave s ludmi v takom veku a kazdy (muz) co je sam sa doslova na toto stazoval.. a myslel som si ze som na tom zle :) )
napriklad taky kameraman, chodi hore dole a robi previerky napr do roznych "reality show" a tak moze sice balit kade tade :D avsak.. aj on sa stazoval ze "uz citim ze je cas na rodinu" a to ma len 36..

nirv

Lost, myslím že fernetstock nehľadá partnerku a matku svojich deti, ale buchty na sex a predvádzanie sa aký je borec :) čiže tam mu stačí výzor

Vojtoo

fernetstock4
preco nemoze zena zarabat?
hovori sa tomu diverzifikacia.
dam ti priklad. ozenis sa a v 25 mas uz 3 rocne dieta.
si si isty, ze sa o nich dokazes postarat?
to je PABLB-teoria.
seriozny muz nauci svoju zenu sa postarat o rodinu, ved staci jej na to hlava (a podnikanie)..
alebo ty si ten typ muza, co zene ulovi rybu kazdy vecer, len aby bola na nom zavisla ???
(malokto je v 25 za vodou, preto sa pytam, ako si to predstavujes)
a teba bavi zivot s takou zenou? co nema v hlave ? ved to si uzujem viac zabavy so psom :D aspon ten reaguje na rozne podnety :D
ja vesiak doma nepotrebujem :D mam ich 3.. to mi staci :D aj tak nenosim kabaty, naco :D
cize v tej teorii bude chyba..