Podvod, ako sa zachovat

Príspevok v téme: Podvod, ako sa zachovat
jano32148

dozvedel som sa o priatelke krasne veci, po 3 rocnom vztahu, som sa nie od nej dozvedel, ze ma podviedla na chate s nejakym starym chlapom, pod vplyvom samozrejme a chren to vyuzil, nepriznala sa vraj lebo vraj nevedela co robi a bala sa ze sa s nou rozidem, bola histericka, tak som radsej odisiel, nerad riesim veci ked nemam chladnu hlavu, prekusli by ste nieco podobne ?

odpovedam

premysli si sam, ci veris jej alebo nejakej tretej osobe. Ludia si vedia navymyslat hluposti. Keby to aj tvoja priatelka spravila (cim ju neospravedlnujem), tak to neznamena, ze to nelutuje, alebo ze s tebou byt nechce. Viem, ze ta to boli, ale spomen si, kolke hluposti ludia robia pod vplyvom alkoholu/drog. Mozno ani ty nie si svaty ;-)

p.d.

Treba odpustat a alkohol je minimalne polahcujuca okolnost. Okrem toho kto vie ako ju balamutil, aby ju dostal. Zeny maju rady krasne reci.

ChristopherK

alkohol nie je ospravedlnenie. aj keby bola sfetovana a urobi nieco taketo, tak to nie je vyhovorka. treba si uvedomit predtym co clovek robi a co moze velke mnozstvo alkoholu/drog sposobit, a nie az po tom ked sa nieco stane.