Ako dosiahnut pekne zjednotenu tvar bez supiniek

amanda23

Orchidejka, tak ani sa ti nedivim, ked pouzivas Vichy Dermablend makeup...Ja som mala z neho iba vzorku, ale to nie je makeup, ale maska...Zvyrazni aj to, co na pleti v skutocnosti nemas, kazdy por, kazdu vrasku a celkovo vyzera ako maska neprirodzene, aj ked som si ho natrela len malicko a jemne do stratena.
Ta pletova voda je co pouzivas je super, mam ju a neviem si vynachvalit, makeup poradim ti rovnakej cenovej kategorie ale od La Roche Posay skus na mastnejsi typ pleti v lekarni skusit, ten je v pohode celkom. A nezabudni na dobry krem napr. od rovnakes firmy La roche - Effaclar K/ na mastnu/ Effaclar M /na menej mastnejiu plet/ vyskusaj vzorky a na supinky pred nanesenim makeupu nie je nic lepsie ako podkladova baza, celkom dobre za rozumnu cenu vyraba dermacol alebo Gosch, urcite toto skus a si bez supin...A aspon 1 x tyzdenne pravidelne peeling.

orchidejka

dakujem. a ked vravis ze tekute ti viac zvyraznovali pory a supinky tak pouzivas skor penovy?
makeup mam momentalne vichy dermablend, na odlicovanie bioderma sensibio micelarna voda, sudokrem tiez pouzivam ale len na vyrazky, ty si ho nanasas na celu tvar? nevysusuje ta moc? a nemyslim ze si moc casto umyvam tvar. no v poslednej dobe mam pocit ze sa mi strasne tvoria tie supinky po aakomkolvek makeupe. asi to chce lepsiu tu podkladovu bazu pod makeup lebo mam len nejaky obycajny denny krem od nivey

hcghc

v prvom rade si neumyvaj casto tvar, nepouzivaj agresivne pletove vody a hydratuj. plet. ja si rano tvar uz neumyvam a konecne sa mi prestali robit supinky. tekute makeupy mi zvyraznovali pory a supinky viac. pod makeup pouzivam la roche effaklar k aj ked nemam akne ale skor rozsirene pory. vecer si tvar odlicim a dam sudokrem. r