Baby nechcu peknych chalanov?

Príspevok v téme: Baby nechcu peknych chalanov?
brano///

tak, ja osobne si pekny nepripadam, ale uz dost bab mi povedalo ze som, nie som zrovna taky chlapsky typ, myslim svaly, ale vraj posobim ako kur*vnik, a este mi dost zien povedalo ze nemaju rady prilis peknych chalanov pri sebe, aby si nepripadali ony malo pekne, je na tom nieco pravdy ? viem ze blbe otazky ale tak zaujima ma to

mackani

Aj ja by som pri sebe zniesla pekného chalana ;) Som dosť náročná. Nie namyslená, aj ked mi vela chalanov hovorí,že som pekná. Takže podla toho kto má aký vkus. Ale mne by určite nevadilo,keby mám pri sebe pekného chalana :)

slunce007

Tak tak nechcu peknych chalanov, mne tiez nemalo muzov povedalo ze som pekna, ale pekneho chalana by som teda k sebe nechcela.... tak priemer ale niecim vynimocny... Chlapa chlapom robia spravne nazory na zivot a hlavne konania... a kazda zena chce mat pri sebe chlapa... nie obrazok...
Aspon ja to tak vnimam, viem ohodnotit ze ufff to je pekny chlap, a v duchu si poviem ale nechcela by som ho...

Dadula56

Chod sa spytat chudakov uhrovitych, omastenych, vychudnutych/obeznych muzov, ci maju nadbytok zaujmu zo strany zien a koho podla nich tie zeny chcu :)

sweater.

pritazlivost je aj o niecom inom nez len o vzhlade, posobi tam spolu viacero faktorov. a to plati aj pre chalanov aj zeny