Chudnutie = vyraznejsia celulitida

StanleyH

modracik neda mi reagovat ... slovo dieta je sposob stravovania, t.j existuje neuveritelne mnozstvo diet tak neviem ci si myslel redukcnu alebo oddelenu alebo vegetariansku alebo kulturisticku,
2. vies co je jojo efekt? tukove bunky sa masazami nicia cize aky jojo efekt ked tam ziadne tukove bunky nebudu
3. 9dnova detoxi kura? to je co za sory kravina? si schudla kde 2kg? pri chudnuti sa clovek nevazi ale meria sa tuk a za 9 dni sa nezbavis toxinov ale vobec, detoxi kury su 30 -90 dni na zaklade zenenych produktov,

takze prosim porad ak si v tpomto profi ale spravne

ja som schudol 2 kg za hodinu lebo som bol v saune

o_o

však ale ona nikde nepísala, že drží diétu

ale ako písal stanley ,, treba hlavne masírovať,,, pohľadaj na nete druhy masáží :)

modráčik

Dietou organizmus len hladuje a po urcitom case sa dostavi jo-jo efekt, lebo si telo pyta ziviny, ktore nedostavalo pocas diety.Kilecka idu naspat,hladovanie bolo zbytocne.Nehovoriac o tom, ze v niektorych pripadoch moze zanechat aj zdravotny problem.Detoxikovat organizmus je treba kvalitnymi prirodnymi doplnkami vyzivy, kde ma organizmus zabezeceny prijem zivin-vitaminov, vlakniny, mineralnych latok, enzymov....Ja som pred tyzdnom dokoncila, trvala 9dni a ucinky su vyborne.Zbavila som sa toxinov v tele,/aj som 2kg schudla/ nehladovala som, dodala som vsetko potrebne,nepocitovala som unavu,prave naopak.Rada poradim, ak by niekto chcel,konkretnejsie, cez meil/klik na modracik/

StanleyH

celula je tuk na tuku sposobena toxinmi a hormonmi a to obycajnou potrevinovou dietou nevyriesis. Treba sa preto detoxikovat a hormony sa ustalia , a hlavne masirovat nohy vela. aby sa tukove bunky rozdrobili a potom sa vyplavia