Spolužiak týra mačky

Príspevok v téme: Spolužiak týra mačky
lenka191

Zdravím. Ten chlap je dospelý, 20 ročný študent na VŠ. Vie dobre, že sama chovám mačky a mám ich rada. On ich nenávidí, ale namiesto toho, aby si to nechal pre seba, mi to dáva patrične najavo. Som síce silnej povahy, ale počúvať od neho, ako vopchal mačke petardu do zadku, alebo ako ju, držiac za chvost vyhodil von oknom, mi trhá srdce. Som mu povedala, že to nie je na srandu, veď aj mačka je živý tvor a neviem ako by sa to páčilo jemu. A tie jeho"zážitky"musím počúvať stále, keď máme spolu hodiny. Ako mu mám normálne vysvetliť, nech to nespomína aspoň predomnou? Zvyšok skupiny sa na tom zabáva spolu s ním.

LILIII

myslis ? vies ako funguju niektore pocitacove hry ? ak niekoho v hre zabijes, hra ta automaticky pusti do vyssieho levelu ...... a je mozne ,ze sa tak citi aj ten chalan ,preto mal potrebu chvastat sa

LILIII

Ovecka ,zahod tie ruzove okuliare
tak ja sa priznam ,ze zvierat som sa bala ,dokonca som jedno mrňave KRASNE maciatko posuvala papeckom ,aby nespadlo zo schodov .... ja proste netusim preco ,no mala som blok sa zvierat dotknut
no ale to bolo ..... dnes mam doma bichona
---
ten chalan moze dostat i 2 roky za tyranie, normalne by som mu pod jeho okno v base dala nejaky koterec s mackami hlavne v tomto obdoby je to "super" ..... ma akurat jedne zobudila

0vecka

vam drbe ludia... akoze on vie ze ona ma rada macky a robi si z nej prdel... akoze phat macke do zadku petardu? podla mna sa to ani neda iba ze by ju poriadne priviazal a to pochybujem... normalne mi je do smiechu ze tomuto niekto uveril...

lenka191

Dik za rady. V pondelok s nim mam hodinu tak sa s nim skusim porozpravat. A radsej ani nechcem vediet co vsetko este urobil mackam, spomenul mi len tie 2 ciny. Ale tiez ho nechapem preco im neda pokoj neviem co take mu spravili. Asi si len musi riesit komplexy na niekom nevinnom. Alebo ako to uz viaceri tu povedali si to len vymysla. Tak teraz neviem.

nikaroxy

kto nema rad zvierata, kto ich tyra alebo im ublizuje nema rad a ublizovaie ludom mu nerobi problem, prec od takych psychycky chorych ludi na 10000Km

Lumik

vsetky mysi a vtaky a maciatka, ktore prisli do konfliktu s mackou alebo kocurom by tych tyranov mozno povazovali za spravnych ( pomstitelov )

RNG

Nie kazdy musi mat rad zvierata, su taki co sa im vyhybaju. Ale tyranie je choromyselnost a takym ludom by som sa vyhybal na kilometer.

Mia_11

Na co cakas??? Ked sa ti bude znovu chvalit tyranim v tichosti to nahravaj urcite to dokazes a utekaj ho udat neboj sa udat niekoho mozes aj anonymne len to prosim ta ries, nemaj zlutovanie!!!! Prosim rob nieco tyranie zvierat je strasneee :(