Pokaslala som to. Co s tym?

Príspevok v téme: Pokaslala som to. Co s tym?
timea24

ahojte. od decembra som sa stretavala s jednym chalanom. bol mily, zlaty.... a aj ked nebol moj typ, akosi sa mu podarilo namotat ma, proste som sa asi zalubila, aj ked som to neplanovala. prve tri mesiace, asi do februara to bolo v pohode, kazdy den sme boli v kontakte, nerobilo mu problem napisat, zavolat mi, cez vikend sme chodili von. raz sme boli vonku a proste zacal rozpravat o svojej byvalej, bol s nou skoro 6rokov a vyslo z neho, ze doteraz sa vidavaju na nejakom nabozenskom stretku, ci co to je a ze mu vadi, ak vidi, ze sa bavi s nejakym inym chalanom atak. proste, nebolo to prvy raz, co o nej rozpraval a zrazu som mala pocit, ze to este sam nema vyriesene a uz riesi mna, tak som mu povedala, ze sa uz neuvidime. este v ten vecer ma odprevadil domov, isli sme asi pol hodiny peso bez slova. pri dverach sa ma este spytal, ci mi nejako ublizil al. nieco urobil, a ze to nechape, ale bude to respektovat. tak som mu povedala, ze som mala pocit, ze este stale to s byvalou nema vyriesene a ze mam pocit, zeby to este mohol skusit nejako urovnat a vratit sa k nej, na co on povedal, ze nie, ze uz sa dokopy nedaju. mne to bolo velmi luto, lebo cely cas som bola ja ta, kt. to nechcela brat tak vazne, lebo on stale, ze on chce vazny vztah. na dalsi den pozeram ze si ma vymazal z fb, tak som mu napisala, ze mi je luto, ze to takto skoncilo a ze si ma nemusel vymazavat, na co on zareagoval, ze si ma nevymazal, ale zrusil ucet a ze co vlastne chcem. ptm mi volal, nedvihala som,...zavolala som mu tak po tyzdni, ze neviem, co chcem a on ze ci sa chcem este stretnut a vydiskutovat si to. tak sme sa o5 videli, dali to do poriadku. ja som si ho ale z fb vymazala, vsak som myslela, ze zrusil ucet navzdy, no po 2tyzdnoch ho obnovil a nastval sa na mna za to. ptm mi o5 pisal, ci som uz na neho zabudla a ze ako sa mam. tak sa nasa komunikacia na nete nejako tahala asi dalsie 2 mesiace, volal ma casto von, no velmi sme sa nevidavali, lebo som mala strasne vela veci do skoly, posl. rocnik na vyske, dp som nestihala pisat a tak sa stavalo, ze som ani jemu obcas neodpisovala. vzdy to bol ale on, co mi sam prvy napisal, no obcas som bola strucna, ptm nastvana, kvoli tej dp a skole, proste neskutocny stres som mala. teraz mi pisal opat asi pred 3tyzdnami, ci som si ho este nevymazala a ci som uz v pohode a uz sa da so mnou stretnut, tak som mu pisala, ze hej, ale ze do statnic tomu tak davam cas. tak sa ma pytal, ci sa do statnic nestretvamae, a ja ze to uz nechavam na neho. asi pred 2 tyzdnami mi volal, ze je pred nasim blokom, ci nezidem na kus dole, ale nebola som doma, tak sa ma o5pytal, co mam nove a tak. v pohode sme pokecali. teraz pred par dnami som mu pisala, ze ako sa ma, co ma nove, tak dost bol strucny, ale pytal sa ze ako sa mam, tak som mu tam toho dost vela popisala, on na to zareagoval smajlikom. odvtedy nekomunikujeme a ja netusim, co si mam uz o nom mysliet. aj ked som na nete, tak nenapise, proste ignoracia. stve ma to, nemozem sa na nic sustredit a cakaju ma teraz strasne fofry, o 2tyzdne statnicujem, este mam 2skusky dorobit...hrozne vela toho je. keby to aspon ukoncil normalne, ale takto nijako. vsak mi mohol napisat, ze uz nema zaujem so mnou komunikovat alebo co...pride mi to cele na hlavu uz :(

timea24

nie, u neho to bolo ine. ja som si masirovat ego nepotrebovala, chcela som ho mat vo svojom zivote nie kvoli jeho zaujmu o moju osobu, ale kvoli jeho nazorom, osobnosti a takemu zvlastnemu...neviem ako to nazvat...caru alebo co to bolo...proste sa mi zdal iny ako ostatni, hodnotny ako osobnost. tak asi som sa v nom zmylila

akh

Z toho co pises vyzera ze je strasne nevyzrety, trucovity chlapec a mam pocit ze tebe sa zase len pacilo o ze teba prejavuje zaujem. Keby si ho skutocne chcela tak ho az tak nenapinas, odpisujes nech sa deje cokolvek, si voci nemu zodpovednejsia atd. No tebe zjavne len vadi ze uz za tebou nepobehuje ako splasene psica. Co je uplne normalne a v poriadku :) kazdy clovek reaguje pozitivnymi emociami ked o neho niekto prejavuje zaujem. Uplne chapem ze ta stve, ze uz nemas dotacie emocii ktore v tebe vdaka nemu prebiehali... citila si sa chcena, pekna, pritazliva a zrazu ti tieto pocity prestal dodavat.
Ak mam nahodou pravdu tak uz len toto uvedomenie ti pomoze sa lahsie z tej situacie spamatat. Ak nemam, tak sorry za blby odhad :)

dpk1

timea, tak vidis, pozrela sa sa na to racionalne, a hned sa ti rozjasnilo.

Aspon uz definitivne vies, ze nevyzreti trucoviti oduvacni utlocitni chrusti nie su nic pre teba a tvoju povahu...a ze skor ta naturalne pritahuju rozhodni cielavedomi a prirodzeni muzi, ktori taketo detske hry uz maju davno za sebou :-) .

Tak sa uz netrap, ze nemas nieco uzavrete...ber to tak, ze si ani nemala co uzavriet, pretoze realny vztah ste vy dvaja ani nemali. Vlastne, tazko to nazvat co ste to vlastne medzi sebou mali...asi iba take nedorozumenie a divny sum...taka hlucha haluz, nemas co lutovat.

timea24

:DDD ja mu uz mozem kaslat, nech si robi, co chce, nech sa pre mna za mna postavi aj na hlavu a s usami kyva. teraz ked si to tak spatne prehravam vsetko co bolo, aj tie situacie vsetky ozaj mi to pride, ze sa len potreboval dostat z predchadzajuceho vztahu. mne vycital, ze ten vztah neberiem vazne a pred jeho kamaratmi sa o mne vyjadroval ako o svojej kamaratke. ja potrebujem do vztahu niekoho, kto ma minulost vyriesenu a nema taku debilnu trucovitu povahu. on vedel velmi dobre, ze mam teraz toho vela, pisala som mu to, tak urazat sa kvoli tomu nemusel. len ma mrzi, ze som si ho pustiha az moc blizko a nedala som na intuiciu, kt. mi uz od zaciatku vravela, ze tu daco nie je dobre

Agnes999

A neviem preco pises v nadpise ze pokaslala som to, skor mam pocit, ze to pokaslal viac on, na reci o tom, ako mysli na byvalku sa nova znamost nebali

dpk1

ctjb helena....toto je teenage story ako vysita z 90tich rokov min. storocia, akurat ze nebol facebook.

Timea, ja by som ti poradil chovat sa ako dospela. Ak on ta natahuje jak naladovy maly jarda, rusi facebooky, potom ich zasa obnovuje jak odute decko, tak mu to hold povedz do oci,ze na toto nie si stavana, tak ako si mu uz raz do oci povedala.

Ujasni si co vlastne chces, co a ako by ti vyhovovalo a ako by si si to vedela predstavit, a povedz mu to.Toto tu zial nikto seriozne za teba nevyriesi. Ani svedok nikolkonasobnej vrazdy a psychycka obet masoveho neusvedceneho vraha - mr. mimulus .

Proste sa trosku prenes z telenovely do reality dospeleho cloveka, ktorym uz davno si.

timea24

agnes, hej, presne tak to je, uplne sa citim jak cvok uz, ozaj je to detinske cele. uz ked sa teraz nad tym takto zamyslam, budovat vztah na takychto zakladoch je ozaj smiesne a nerealne. ale aspon nemam pocit, ze len ja som v tomto vztahu-nevztahu za debila, heh :D