Majú naozaj muži ľahší život?

soffa

Maoam trafila klincek po hlavicke.mily pani ake typy zien si vyberate take mate doma,tak sa nestazujte.sice nie som nijaka zakomplexovana zenska,ale ako sa hovori,"Z peknej misky sa nenajes!"teraz netvrdim ze pekna zena nemoze byt mudra,alebo sikovna.ale zlatokopky to teda nie.som viac technicky zamerany clovek ako moj muz.,ale teraz netvrdim ze on je nesikovny.len teraz vladne ta rovnopravnost vo vsetkych smeroch.ci maju muzi lepsi zivot ako zeny?asi ani nie,je to uhol pohladu,ale ja ako zena som spokojna;-)))

Maoam

ehm...
1.ak sa tu niekto z muzov vyjadruje k porodom vratane cisarskych rezov a NIE JE gynekolog ani zdravotny brat ci OP-asistent na sale, tak prosim nech o tom pomlci, DAKUJEM

2. neviem, KAM chodite na tie typy zien, ktore tu opisujete, ja zijem asi na inej platete ako je Zemegula, ale: ja si kupujem oblecenie, topanky, kozmetiku, platim si ucty odkedy si pamätam, nikdy som nerobila hystericke sceny, ked chcel ist priatel na pivo, siel, este som sa potesila, ze budem mat klud a zapla som si dobry film, nikdy som sa nedala nikym vydrziavat a pod.,

a myslim, ze takych je nas tu viac

nie som vobec dokonala, ale ako tak citam, vy ste mali alebo mate zväcsa do cinenia s typmi PIPKA a to je potom VAS problem, mili pani, ked si take baby vyberate.........takze sa nad sebou zamyslite, ze preco po takych idete LOL

Dadula56

Pointa bola inde, ale nevadi. Tak setri na tie topanky a posiluj svalstvo na ruke, aby si sa ucinne branil hysterii, ked ine zeny nepoznas.

0vecka

2 Dadula56 ak muz streli facku zene tak je to odlud ale ak je zenska histericka tak to nikoho nenakopne ... sak to je uplne normaln avec a snad ani neexistuje zenska ktoru poznam dlhsie a nevidel som ju histercit...

Dadula56

Ovecka, tak dam ti kontakt na mojho frajera, lebo ten tyran mi v zivote boty nekupil a chodi si kam chce. Dohovor mu.
Vidis temy nejakych narusenych sliepok a ides si tu na tom zakladat teorie. Tiez som videla kopu pribehov, kde muz zmlatil zenu a nebijem sa tu do hrude ako jedine, co chlap chce, je ma nakopat.

0vecka

2 Laara nie ale potom bude este dalsie tri dni nasrana a nebude s as nou dat rozumne dohovorit a tak to ten chlap radsej ostane doma... sak tu bola nedavno tema kde zenska spraivla chlapovi cirkus za nieco za co nemohol a potom z toho dostal sracku chudak...

xxy

zenska urobi cirkus kvoli novym topankam? :D aha, no tak pokial hovorite o slepiciach treba rovno povedat. vy nehovorite o normalnych zenach, ale o nejakych brzdach, ake ste mali tu cest stretnut. to je vsak rozdiel.

Laara

"ak sa zena zatne, tak ho nepusti?"

to vy o akych tu splietate? co vas maju doma zeny priputanych o radiator, ked ste taki zatrpknuti? :D

0vecka

2 doubledog presne tak.... typicke zenska chce nove topanky urobi cirkus a dostane ich... chlap xce ist vecer na pivo ale ak sa zenska zatne tak ho nepusti pritom ked xce ist zenska s kamoskami von tak malokedy ma ten chlap nieco proti....

0vecka

to sutemy... minimalne na vyske to zenske mali u nas ovela lahsie ako chlapi... niektori profesori to aj priznali ked som sa ohanal tym ze chcem skusku lebo ta predomnou toho vedela ovela menej a dostala a on len povedal ze to je pravda ale je to zena, nema na to aby tomu rozumela...

v praci tiez vela veci spravi kolega za nich ale maju aj nevyhody ale vecsina aj tak plynie z ich povahy...

a co sa nizsieho platu tyka... to mi vravela uz babka ze zenske kolektivy su naprd stale sa len ohovaraju a stale ma nejaka nieco proti inej...

takze ten nizsi plat je tam asi zasluzeny... je to proste trh a ten im nedava menej len tak so srandy. zase co sa prostitucie tyka tam maju zenske ovela viac a nemyslim si ze sa viac namakaju ako chlapi....