Trpim samotou a depresiami

Príspevok v téme: Trpim samotou a depresiami
Luisa

Ahojte,
Depresiami trpim uz desat rokov,momentalne mam priatela
a jednu jedinu kamaratku ktora tak mozno raz do tyzdna ide so mnou von.Po praci som unavena lahnem si a kym nedojde priatel tak ma ide roztrhnut.Na to vsetko mam problemy v komunikacii vacsinou ked sa necitim dobre.Cudzich ludi sa lakam.Zacina mi z toho sibat znovu.pred dvoma rokmi som bola v Pezinku dali ma tam totalne do kopy ale postupne sa to znovu dostava do tych istych kolaji.....Velmi tazko sa zosnamujem s ludmi.....nebavi ma takto zit trpim.ked som bola este zdrava rada som spoznavala ludi teraz je to uplny opak...dokazala som sa rozpravat s hocikym.Nikedy som pracovala v administrative a teraz som tak klesla ze upratujem.Tam odpracujem par hodin.
Neviem ci by som zvladla 8 hodinovy pracovny pomer.Ale chcela by som byt medzi ludmi.Neviem co so sebov.....

daymay

Pravda ma rôzne formy/podoby....prečo by som ťa mala nahlásiť? Toto je tvoja pravda, lebo ty vidíš len to zlé. Ale im to ešte prihodí ďalšiu lopatu depresie na tu kopu, čo už majú.

Mimulus

Tonnie - aspoň vidíš ako funguje ,,liečba,, Nechcem byť hnusný ale nie je slovíčko liečenie synomymum pre uzdravovanie? Pri psychických chorobách to tak nefunguje a všetci sa tvária aké je to super. Choď za lekárom a opýtaj sa ho kedy ťa konečne tvoj stav začne zlepšovať - či máš čakať ďalších 9 rokov.

Tonnie

Aj ja sa liecim uz 9 rokov a je to ako na lodi, kolise to, raz som hore, raz dole. Neviem preco, mam v podstate vsetko, zdravu rodinu, dobru pracu ale nie som stastna akosi. Dost casto len tak sedim a pozeram do blba hodiny. Nic ma nebavi. Uz niekolko mesiacov uzivam iba polovicne davky antidepresiv, citim sa tak isto ako predtym. Minuly vikend som skusila uzit znova celu davku, ale citila som sa este horsie a dokonca som bola agresivna. Uzivam aj prirodne lieciva, ze vraj pomahaju ako napr. zensen, koenzym Q10, omega3 a tabletky proti stresu. Tak co este mam robit aby som sa konecne z toho stratena dostala???

Mimulus

Všetko a zároveň nič :) Čo ti chýba na kontakte s ľuďmi? Prečo trpíš depresiami? Aj ja som voľakedy veril, a veľmi veľa veciam, veril v hodnoty, lásku, priateľstvo... A tak ďalej - Ale život ma naučil, že človek sa musí naučiť žiť v dnešnom svete sám.

Mimulus

Dnešný svet je aj tak o hovne tak buď rada aj za to čo máš :) Ser na ľudí, veď skôr či neskôr ti podrazia nohy. Samota je náhodou veeeľmi super.