Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Serum na rast obocia a mihalnic

anonymka1324

Ahojte, tiež by ma velmi zaujimalo ci gigalash funguje aj na rast obocia, ma tu s tym niekto skusenosti? Dakujem

DanicaP

Naozaj, Gigalash je najlepšie serum ake som kedy pouzivala. Je to este ucinnejsie ako tie drahe sera typu hairplus a podobne. U mna tiez velka spokojnost

Neskusik

No hair plus je v poho, ale zbytočne strašne drahé. Ja používam tot: www.gigalash.sk je to super a nestojí to mailand. Perfektné na predĺženie rias a aj keď ti na obočí niede nerastú chĺpky fakt super.

Lupienok.eu

Odporúčame aj sérum Sa3 Magic Lashes, ktorého účinnosť preveril inštitút Dermatest a je oftalmologicky testovany. Mihalnice budú viditeľne dlhšie, plnšie a zdravšie.
lupienok.eu

acafool1

ale prosim ta :D ziadna baba co otehotnela :D chapem, ze to asi tebe,ako predajcovi tohto ,,zazraku" skodi.... ze niekde uplne to iste clovek zozenie o XY eur lacnejsie... ale je to tak ;)

http:// www.ebay.co.uk

odstrante si medzery z linku,inak by som ho sem asi nevlozila.

jkladsf

Lenze na Ebay sa to predava z druhej ruky, to znamena, ze si ho napr. kupila baba a otehotnela, takze ho nesmie pouzivat, tak ho predava pod nakupnu cenu. Vyrobna rakuska firma Facevolution si vsade drzi rovnake ceny. Co sa tyka predrazenia - ten vyrobok ma certifikaciu Fresenius laboratorii, ktore su najvyznamnejsie na svete a testuju hlavne lieky, preto sa tento vyrobok ako jediny predava v lekarnach. Vsetko toto nieco stoji a ide hlavne o bezpecnost pouzivania a neustale testy vyrobnych sarzi. Ak chce niekto lacnu blbost, bez testov a vystupnej kontroly, nech sa paci - cinania toh vyvazaju na mraky s tym, ze zdravotnu nezavadnost, ucinky rastu a moznost reklamacii nikto nezaruci. Kto je tak bohaty, aby si mohol dovolit kupovat lacne veci?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Serum na rast obocia a mihalnic - Fórum - ZDRAVIE.sk