Moj ciel -10 kg

Príspevok v téme: Moj ciel -10 kg
kristina30

chcem dat dole tych 10kg... mozno keby mal niekto rovnaky ciel, islo by nam to lahsie... nechcem ist nato dietou, ale skor lepsim stravovanim...a mensimi porciami, lebo ja sa ozaj lubim napapkat... ;-)
takze ja mam 173 cm a 76,8 kg.
Moja uz daaaavno vytuzena vaha by bola tych 68 kg.

...som rozhodnuta, idem nato...

Tak zdravemu zivotnemu stylu ZDAR :-P

daylong

By som sa rada viac hybala ale :) doteraz som nepriberala. Uznávam, zjedla som pár zákuskov a akosi mi viac chuti jesť. Mám asi kalorickejsiu stravu. Ale naozaj som pribrala dve kilá len tak ze som sa raz prejedla kolacov a za dva a pol mesiaca mi nezmizli, myslím že sa mi spomalil metabolizmus.

odpovedam

a acidka ani activie nejedzte, to nema so zdravim stylom nic spolocne. bohuzial. probiotik je tam minimum, nikto vam dokonca nezaruci, ze v jogurte prezili alebo ze tam boli dane este "za ziva".

odpovedam

daylong, z nicoho nic to urcite nebolo. Moze ist o zadrzanu vodu alebo o ulozeny tuk. Treba viac pohybu, to urychluje travenie ;-). Pripadne to doplnit o psyllium a kvalitne entericky potiahnute probiotika. ale to su tyzdne, kym uvidis vysledok.

daylong

Baby, čo na urýchlenie trávenia? Dávam si acidko, doteraz mi zaberalo, snažím sa nejest mäso, podarilo sa pár dní. Niečo na prečistenie organizmu? Pribrala som z ničoho nič tri kilá.:(

odpovedam

jedzte viac proteinov - vajecne bielka, tvaroh, ovsene vlocky, maso atd. a budete menej hladne. Cukor vam na chvilu zazenie pocit hladu, ale fakt len na chvilu. Hlavne nezabudajte na to, ze ak sa budete vyhovarat, ze sladkemu odolat neviete a podobne, tak nikdy nedokazete zdisciplinovat svoj zivotny styl. Seknite zo dna na den s nespravnym stravovanim, ziadne odkladanie na neskor. Ludia, co su fit, museli vela obetovat, aby vyzerali a zili dobre a zdravo. Bez namahy nic nejde. Venujem sa fitness uz nejaky cas a viem vam potvrdit, ze to chce tazku drinu, tvrdu disciplinu a nekonecne odopieranie. Berte to vsak ako motivaciu, pretoze telo vam to potom pozitivne vrati. Len nechcite vysledky hned a lahko. Zlepsite si stravu a neodopierajte si jedlo. Aj keby ste si dali o 22 hod nieco, neublizi vam to. Vzdy ide o kvalitu potraviny.

kristina30

Catalina... no ja neviem...myslis, ze je to ozaj hlad, ked si sa naobedovala...alebo len tuzobne chute sa este doplnit...?? lebo ja myslim... kedze som natom velmi podobne ako ty... ze to je vsetko v hlave...a vo velkom natiahnutom zaludku, do ktoreho sa vela zmesti... :-D
no ja som asi hodinu po obede vypila kavu, zajedla jablkom a pukancovym chlebom...akoze teraz sa snazim nerozmyslat nad jedlom... zajtra rano sa vazim...stvrtok je taky moj den na vazenie uz odjakziva, teda tak ze kazdy druhy...a od tej vahy budem teda vychadzat, kolko treba chudnut... :-)

Catali_na

kristina30 ja práveže som stále hladná.. aj dnes zas! :D zjedla som na obed takú primeranú fajn porciu no ale stále som bla hladná!! :D takže som si dala misku polievky a makovku.. ach jaj,, kedy sa odnaučím z tohto veľkého obeda?! :D

kristina30

...no ja tak zistujem, ze ja ani nejem od hladu, ale tie chute, co mne furt po rozume chodia... ako by som daco chrumkala, jedla, vychutnavala...a potom ma chyti amok a ziem vsetko co mam po ruke... tam je pes zakopany... ale dost...
teraz som doobedodava rybku so zemiakmi a zelenymi strukmi, taka normalna porcia a uvidim, ci vydrzim to este niecim nezajest... :-D

Lulu2011

ja tiez by som chcela 10 kg dat dole, v podstate sa ani neprepchavam, rano zjem nieco male, ale na desiatu si dam vzdy nejaky keks v praci, neviem sa to odnaucit, obed klasicky, vecera tiez, je mi jasne, ze musim prejst na delenu stravu, alebo skresat porcie, tiez som v minulosti schudla, chudla osm asi 2 krat raz 9 kg a druhy krat 7, v podstate ked som si povedala, ze to dam, tak som to dala, tak sa musim opat vzchopit :) leto je tu, kazda chce byt dokonala :)

kristina30

ahojte... tak este na doplnenie...jasne ze bez pohybu to nepojde, to mi je jasne... ja sa hybem ako sa mi da a chce.. :-) chodim na bicykeli rada...korcule...beh sem-tam...na pilates a niekedy si zacvicim doma...a rada chodim pesi... ale niekedy som ozaj leniva a nechce sa mi nic... ale tak ked chcem teraz nieco dosiahnut, tak sa budem snazit sa co najviac hybat... :-)
ja som uz schudla asi pred tromi rokmi 17 kg... tiez takym lepsim stravovanim, som sa neprejedala a tak...cvicila som, hybala sa ... a drzim si to, aj ked vlastne mam asi cca 5 kg teraz viac, co pripisujem aj tomu ze som prestala skoro pred dvoma rokmi fajcit...a presne tych 5 kg sa nie a nie zbavit...ale uz som sa hadam zatala...a chcem to zhodit a este k tomu ked sa podari nieco viac, budem vytesena... :-)