Plúcne chlamydie

RNG

L-forma Ch.p. je vnutrobunecny parazit, ktory sa zamaskuje tym, ze bunku prinuti vytvorit maskujuce latky na jej bunecnych stenach, aby nasa telesna obrana nepoznala, ze je bunka nakazena.
L-formy su bezplastove formy bakterii, nie su to virusy. A znacne znizuju imunitu, preto ludia maju casto zvysenu cinnost virusov, ktore sa v tele vzdy nachadzaju.
A samozrejme vtedy telo casto nachyta aj ine infekcie, proti ktorym sa za normalnych okolnosti vie bez problemov branit(sekundarne a tercialne infekcie)

RNG

To este uvidis.
Oprasim starsi prispevok:
tema na plucne chlamidie(chlamidia pneumoniae) tu uz bezala.
Prenos je kvapockovou infekciou, liecenie dlhodobe(rok+) kombinaciou silnych antibiotik,metronidazolu a NAC(protokol dr Wheldona a dr Vanderbilta)
Spomenul som tam moznost dlhodobeho liecenia Samentom/Vilcacora,oreganovym olejom , extraktom z olivovych listov , NAC a GSE. Samozrejme v kombinacii tych vsetkych, inac nie je tato zakerna nakaza doliecena a vracia sa pravidelne. Dokonca jej L-forma znacne znizuje imunitu a tak moze clovek dostat rozne sekundarne infekcie, ktore maskuju primarnu Ch.p.

mysickaa2222

ano a este je velmi dobre kolostrum je tam 30 tabletiek a ja ho beriem tak ze 15 si dam naraz cez den a vecer zvysnych.. lebo ak som si davala 2 ci kolko je predpisana davka bolo to nanic a to mne staci jeden den si tak dat a pomoze mi to

mysickaa2222

ahojte tak ja som na ziadnych testoch zatial nebola lebo moj uzasny pan doktor povedal ze si vymyslam:) ale asi mesiac mi hapruje teplota a zacala som mat mierne depresie..potom som dostala krc do lytka a odvtedy som nemohla stupit na nohu poriadne. teraz ma bolia kolena mam horucky nad 39 a to uz od rana asi druhy den.. u lekara som bola a predpisal mi zinat lenze ja ho neberiem mam kupene mms a uz som si objednala koloidne striebro ktore by mohlo zabit ten virus ktory som teraz vdaka mojej oslabenej imunite chytila.. este ktomu vsetkemu mam v sebe cezium s fukušimy problemy s ocami nemozem sa sustredit, problemy s pametou a vseliake navaly tepla a potom zasa zimy.. od dnes som zacala teda brat to mms atb som sa ani nedotkla tak dufam ze mi mms pomoze postune budem zvysovat davky.. neradim nikomu brat atb tie z vas urobia kriplov .. mam 24 rokov a rozmyslam ze aky budem mat zivot a ci mi vobec tie chlamydie prejdu lebo som si na 110 percent ista ze ich mam ale kazdy komu to poviem ma povazuje za blazna.. na krvne testy idem niekde po znamosti lenze ani to nie je vyhra ak sa chlamydia schova do medzibunkoveho priestoru nezistia ju ani z krvi.. ona len caka na nejaky virus a potom je cloveku na umretie.. kaslem mam hlieny nemozem prehltat ako keby angina no ziadnu nemam.

janvicttoria

AHoj Leerka, prosim ta, u tej pani Sprusanskej sa kolko plati?...chcem ju vyhladat, som vsak student, tak aby som sa vedela financne pripravit...dakujem pekne...prosim ta, odpovedz mina email, dakujem pekne!!! jana.victtoria@gmail.com

aetelaa

myslim ze v liecbe konkretnych bakterialnych nakaz maju velmi dobre vysledky v bratislavskom centre alternamedica. ak si ich este nevyskusala pozri si nieco o ich metodach na internete a mozno to bude pre teba cesta ktora vyriesi tvoj problem.

1kikinka

Zdravim vsetkych, ja mam problemy uz s kaslom uz asi 7 rokov a neviem sa toho zbavit. obehala som niekolko plucnych lekarov a pravidelne chodim k alergologicke. byvam chora kazde rocne obdobie a nepomohaju antibiotika ani inhalacne spreje ani tabletky na imunitu ani nic. minuly rok mi alergologicka spravila krvne testy a boli tam chlamydie aj prekonane mykoplazmy. znova som sa liecila nejakymi specialnymi antibiotikami (dlhodobo) a odvtedy som bola dvakrat na krvi no chlamydie tam stale su.. doktori uz nevedia co so mnou lebo uz som asi odolna na vsetky druhy liekov, tak ak niekto poradi budem rada..

aďušš

prosím vás už tretí týžden ma šteklí v hrdle, suchý drazdivy kasel, unava, bolest noh, teplota 37 viac nevystupi, bolest hlavy, vystriedala som 3 antibiotika, zo zaciatku sa zdalo ze pomohly . co to moze byt? mozu to byt chlamydie?