kto vie nech pomôže

ariela

Bojazliva vo vlastnom zaujme navstiv gynekologicku ambulanciu, necakaj, kym ta tvoja doktorka posle.Zaujimalo by ma vsak, ako si prisla na diagnozu, ze mas cystu.

bojazliva

no len z krvi by asi zistili keby mi niečo je, nie? robili všetky možne vyšetrenia. ale cysta neviem či sa da zistiť krvnymi testami. to asi nie. budem tam musieť isť sama, z vlastnej iniciativy.

silvias

Bojazlivá no neviem čo to máš za doktoru ale ty sama by si tam zájsť aby si vedela čo a ako je s tebou!!!
Mala by si sa poponáhľať a nájsť dobrého gynekológa!!!

bojazliva

no ja som ešte vôbec u gyn. nebola a mam 20 rokov. veru, musim tam zajsť. no mam strach dosť. ale obvodna lekarka ma tam vôbec neposlala a vie ake mam problemy.

silvias

Podľa mňa by si mala zájsť za gynekológom on ti urobí požadované vyšetrenia cystológiu a ak máš bolesti dole pod bruškom mal by ťi robyť aj ultrazvuk a potom uvidíš,ale aj mňa niekdedy bolí trochu dole a cystu nemám tak najlepšie bude ak zájdeš za doktorom a povieš mu čo ta trápi a on ti určite pomôže!!Aj aj musím zájsť na prehĺiadku lebo rok som už nebola!!!

bojazliva

a ako sa prejavuje cysta? mna len pobolieva brucho, nič ine. môže to byť ono? žiadny zapal nemam na 100percent.