Vincentka - ako inhalovať

oleandrovnik

Ja som k Vincentke po operacii dostala injekcnu striekacku a postojacky nad umyvadlom si ju vstrekujem do oboch nosnych dierok. Niekedy ju vdychnem (to je neprijemne) alebo len tak pridrzim jednu dierku a vstreknem potom zas druhu, iba na precistenie. Je to zazrak ta Vincentka ja som spokojna. Vsetky rany co mam v nose po opracii sa mi pekne hoja.

talebom

Na inhalovanie čohokoľvek skús jednoduchý prípravok - vezmi pollitrovú PET (na obale v trojúhelníčku jednotka a pod tým PET - to aby sa neuvoľňovali žiadne látky), odstrihni ju v cca jednej polovici, vezmi hornú časť a na jej spodnom okraji po celom obvode urob nožnicami úzke zúbky vysoké tak 2-3cm. Potom daj tekutinu (Vincentku, bylinky, čokoľvek) do normálneho napr. pollitrového hrnčeka, ohrej v mikrovlnke na 40 - 50 °C,vsuň prípravok z PET fľaše do hrnčeka zubatým dolu a cez "vylievací" otvor ústami vdychuj a nosom vydychuj.Zasúvaním do kvapaliny reguluj teplotu a vlhkosť. Stačí minimum kvapaliny,je to neporovnateľne príjemnejšie a operatívnejšie, porovnateľné s drahými inhalátormi.

kablica

nemozes Vincentku riedit vodou, to nema efekt. Mozes zvarit cistu Vincentku a tu vdychovat. Ucinnost v porovnani s inhalatorom je podstatne nizsia.

mishita

Nikto nevie pomôcť? Prípadne, nestačilo by ju inhalovať Za tepla? Mám na mysli nad hrncom s vodou, do ktorej je pridaná Vincentka?

ďakujem za každú odpoveď

mishita

Ešte ma napadlo, nedala by sa namiesto inhalátora použiť napríklad vodná fajka? Neviem presne na akom princípe funguje, ale zdá sa mi, že je to niečo podobné. Zdá sa mi to totiž príliš veľká investícia kupovať drahý inhalátor, ktorý sa použije v podstate jednorázovo.
ďakujem

spaceboy

ahoj, na inhalovanie vincentky potrebujes inhalator. Posielam ti jeden clanok, kde o tom vsetko pisu, pozri tu tlakomeryomron.sk . Mozno by ti stacilo, keby si si kupila Vincentku nosny sprej