Priatel nie a nie mi kupit kvety

Príspevok v téme: Priatel nie a nie mi kupit kvety
lenka5243

Som so svojim priatelom skoro pol roka... momentalne mame vztah na dialku. milujem ho aj on mna, obidvaja to spolu myslime vazne a planujeme spolocnu buducnost.je na mna velmi dobry, nemozem si takmer na nic stazovat. az na jednu vec...Nikdy mi nekupi kvety. preco chlapom nedojde ze zeny miluju dostavat kvety? nemusi to byt draha kytica ruzi...aj v lidli alebo v tescu maju uz teraz cerstve kvety za dobru cenu. uz velakrat som mu to hovorila, vie aky druh kvetov mam najradsej ale nikdy mi ziadne nedal. ani na narodeniny a to som ich tajne cakala lebo som mu predtym hovorila nech mi nekupuje darcek ze chcem iba kvety. je mi to luto naozaj by ma to potesilo... najma teraz ked sme od seba daleko a bolo by to pekne gesto....:(

mate nejake rady ako ste vasho chlapa "nenapadko" donutit uvedomit si ako velmi dokazu kvety zenu potesit a kupil vam ich?

samozrejme ze sa kvoli takejto veci s nim nechcem rozist ake niekedy ked nad tym rozmyslam alebo moja kamaratka dostanu kvety ma to zamrzi....

dakujem za rady

lenka

lilyianka

ja napr. vôbec nie som romantický typ, ale kytici k narodkám som sa veľmi potešila ..pretože to bola moja prvá veľká kytica a samozrejme, že som spomínala už párkrát predtým (nemyslím pred narodkami, ale odkedy sme spolu), že by som rada také niečo dostala a nakoniec som sa dočkala ... áno sú to možno vyhodené peniaze a tiež si viem za cca 120€ predstaviť aj iný lepší a hlavne užitočnejší darček, ale mala som z toho obrovskú radosť a priateľ to na mne aj videl ...
čiže mu to musíš povedať, lebo chlapom niekedy fakt nedopne, alebo proste nie je typ,ktorý kupuje kvety a je romantický ... ale ako písali ostatní, ak nemáte iné problémy vo vzťahu a len toto ťa trápi, ver, že to vôbec nie je dôležité, aj keď verím, že by ťa to sem tam potešilo

xxy

rada by som vedela, aku logiku ma chlap, ktoremu rovno do oci povies: na narodky nemusis kupovat nic, ale stacia kvety. neviem, ako ta lubi alebo co, ked ti nedokaze doniest uplne jednoduchu vec. je minimum zajst do obchodu a priniest to.

vinea

ta3 a ajjka, tak áno, bolo to krásne a zažila som to prvý raz a potom mi toto isté zopakoval aj na ďalšiu večeru. Ja som najviac zo všetkého ocenila práve tú ním pripravenú večeru, lebo ja sama výborne varím vypekám a tak tá večera, ktorú sám navaril, bola fakt super a pre mňa ten top. No tie lupene, sviece, hudba atd mali tiež svoje čaro a síce to človek vo filmoch videl tisíc krát...takto v skutočnosti naživo som to zažila 1x
Ešte aj básne píše a posiela mi...a pritom mal a má povolanie, do ktorých by ste to ani v najmenšom nepovedali
No možno je to aj tým, že nieje 100% slovák, roky žil tam u nich a títo "južania", tak k nim to asi aj patrí..

MultiLevel

Moj mi napriklad vysvetlil, ze ovela radsej mi nieco vyrobi sam rucne, akoby mal kupovat predrazene kytice, ktore za par dni pojdu aj tak do kosa.
No...objavila som u nas velkoobchod s kvetmi a odvtedy uz nefrfle na vysoke ceny :)
Zmier sa s tym, ze nie vsetci chlapi nosia zenam kvety. Ano, moj ocino ano...ten hoc kedy mamine prinesie obrovsku kyticu. Ved naznac tomu svojmu, ze mas rada kvety a rada ich dostavas :) Bud to zaberie, alebo nie a potom ho uz do toho nedonutis :)

mumak

Lenka, poviem ti chlapsky nazor - chlapi pokladaju kvety za zbytocne. Nemaju absolutne ziaden vyznam, len sa o nich treba starat a vyhodit za ne peniaze.Ale keby som vedel, ze moja priatelka ma tak rada kvety ako ty, tak by som jej nejake urcite kupil.Som si isty, ze aj tvoj priatel by to spravil, akurat nema pocit, zeby to bol dobry darcek.Nehladaj sposob ako mu nenapadne naznacis, ze ich mas rada. Povedz mu to priamo. My chlapi nemame vo vybave detektor naznakov, a co sa nam nepovie priamo, to sa nam nepovie vobec :).