Čo chcú ženy od mužov počuť

jajak

Carlita - hlboko sa mylis. Ked je clovek naozaj stastny vo vztahu, tak to z neho ziari a dari sa mu aj v praci ci podnikani. Lebo vie, ze pre zivot je najdolezitejsia laska a nejde krcovito po peniazoch a tak netlaci na pilu, co ludia nemaju radi a skor akceptuju uvolneneho usmiateho cloveka. Drzim palce, nech sa ti utrasu skutocne hodnoty.
A este, uvedom si, ze nezijeme v state, kde sa umiera od hladu, takze moznost vyzitia (i ked skromneho) tu je - fakt nikto by ta tu nenechal zomriet, ak by si bola total v srackach, tomu ver. To by bola obrovska hanba pre tento stat.

jajak

Napr.: Slecna musim vam povedat, ze vas priatel je ten najstastnejsi muz pod slnkom. Dufam, ze si je toho vedomy, inak by bol velky slepy blazon :)
Podla jej reakcie zistis, ci ma priatela a ci ho ma dostatocne rada :)
Co vy na to baby, zabralo by to? :)

mumak

Kludne jej hned povedz, kolko zarobis a kde robis. Ak ju to zaujme, tak je to carlita a posli ju rovno do prdele, lebo s takou zlatokopkou ti bude horsie ako samemu

Sejla

lorinnes však ja nevravím, že to očakávam, ale toto je ideál, ktorý by sa páčil asi akejkoľvek žene. Všetko musí byť spontánne, to vy muži máloktorí chápete.

lorinnes

Sejla ...teraz vobec nevyzerame byt naročne :D :D
namiesto toho aby vymyslel niečo čo zodpoveda podmienkam dole uvedenym..radšej taku peknu pusu :)

Sejla

pajac, na toto je ťažké odpovedať, pretože čokoľvek sme schopné si vymyslieť, že chceme počuť, vlastne počuť nechceme. Proste chceme počuť niečo, čo by nás samé nenapadlo... S tým, že to nemôže byť vulgárne, príliž vtieravé, sexistické, podliezavé, falošné, príliž prešpekulované, neúprimné, alebo nudné :)