Ohováranie na internete

Príspevok v téme: Ohováranie na internete
biela mačka3

Dnes som asi po troch rokoch stretla moju známu, ktorá mi hneď nahnevane povedala, že som o nej písala, že je ku..a - zaujímavé, že ja o ničom neviem!!! Možno v rámci zlosti, ale bola to len nadávka. Ale pritom ona o mne napísala, že som ani nemusela hrať chudinku v Súdnej sieni a na facebook mi aj iné veci napísala a keď som jej kvôli tomu volala, tak na mňa zvreskla "Zavri si tú tvoju prekliatu papuľu." Ako sa mám brániť? Stretli sme sa v mojej novej práci, nechcem, aby si na mňa tam povymýšľala, čo nie je pravda.

lilyiankaa

macka, ved my ti to neberieme, to, že si bola odstkovaná musí byť hrozné, ale vieš, škoda,že ak ti dáme aj dáke rady, tak ich proste nezoberieš ... resp. si stále melieš to isté .... no to je jedno ... a ako je v novej práci?

biela mačka3

tv sou...? no, už do komparzov ma nevolajú, asi mi niekto pomohol, žiaľ, tých žien je viac takých milých...neviem, ale keby vy ste boli od detstva nenávidené a odstrkované, tiež by ste sa na svet neusmievali...

sleeper

To ťa akože ospravedlňuje, že to bolo v zlosti? Ty sama si extrémne vztahovacna, ale ty ked niekomu vynadas do kuriev, to je ok.