Opatrovateľky Rakúsko / Nemecko

Príspevok v téme: Opatrovateľky Rakúsko / Nemecko
iwwa

Zdravím

Chcela by som sa spýtať, či sa tu nájdu nejaké opatrovateľky, ktoré fungujú v AT. Zaoberám sa myšlienkou isť pracovať ako opatrovateľka. Prešla som x diskusii ale nikde som nenašla , kde by ženy, poprípadne muži písali svoje skúsenosti, rady a tipy, svoje sklamania... celkovo skúsenosti s rakúšanmi alebo nemcami. Na každom fóre určenom opatrovateľkám sa rozoberaju daňové priznania, rodinné prídavky a pod., viem že aj to je velmi doležité, ale nikde sa nepíšu osobne skúsenosti, o ktoré by sa podelili alebo poradili. Každý predsa nejako začínal.

megi 87

Dobry den,

chcela by som sa opytat,ci by ste mi neporadili nejaku dobru a serioznu agenturu na pracu pre opatrovatelku v Rakusku alebo v Nemecku

muc

Agness, neberiem ti tvojich 1000 eur, ale co je iste, ze to bolo v minulosti a nie teraz! v sucasnosti sa do rakuska aj nemecka tlacia rumunky, ktore su schopne robit za bagatel a tym padom si domaci tlacia dole ceny aj pre nase baby. tisicka za turnus je dnes skor nerealna cena

dominka

babenky ja reagujem na ten prispevok co tu bol uvedeny ze agentury beru priemerne 600euro rocne.....ano vacsina agentur tiez som sa dala okaslat s jednou znamou ale bohuzial to vacsinou byva tak ze najvacsie agentury byvaju najhorsie teraz chodim cez jednu uz druhy rok a som uplne spokojna...poplatok maju 60eur nie 600 aj platy maju vyssie....a ked je problem riesia ho s vami ako s clovekom....nazov tu zrejme pisat nemozem ak chcete napiste mi svoj mail a poslem vam jej nazov...a dalsia vec to co tu pise ta pani ze ma kamosku co zarobi za 2tyzdne 1000 euro...hahahaha...to moze byt len rakusko a tam tomu absolutne neverim...cely trh sa tam neskutocne prepadol koli rumunkam litovcankam polkam a inym vychodnym narodom a robi sa tam za 20 az 30 euro denne mozno este poostavalo par rodin ale to tiez velmi rychlo skonci

alena nn

no ta nemčina je tam dost dôležita ja tiež nie som na tom z nemčinou dobre dorozumievam sa hociako treba sa učit ale mam zhovievavu rodinu nie všetky rodiny su take ked pčuvam ženy s ktorymi cestujem

iwwa

co som si doteraz zistovala tak ag beru v priemere okolo 6OO eur rocne, len neviem ci je to jednorazovo, alebo kazdorocne