Problém so semenníkmi

Príspevok v téme: Problém so semenníkmi
jan11

Caute. Mam taky problem...mam zvacseny pravy semennik (ked boli je vacsi, potom bolest ustupi a zmensi sa, no stale je velky), niekedy boli, inokedy nie... pri dotyku raz boli, raz nie...pobolieva hlavne ak mam tesne nohavice - nie je to silna bolest, ale je, obcas pobolieva aj pri lezani - bolest vystreluje aj do pravej nohy a niekedy aj do podbruska. Bolo obdobie, ked som ani nemohol na nom lezat kvoli bolesti...teraz je to uz lepsie, ale zajtra idem aj tak k urologovi. Mate s tym niekto skusenosti? Dufam, ze to nie je nic vazne....

maximo46

Potrebujem radu
Pochádzam z dvojčiat. Keď som sa narodil mal som semeníky hore doktorka mi hovorila že si ich mam tlačiť palcami dole a oni samie spadnu do miešku ale nestalo sa to. Potom som na to nemal čas kvoli domácim problémom. Teraz som to začal riešiť ale neviem ako mám postupovať a na operáciu sa bojím ísť. Ja sa nebojím samotného zákroku ale toho čo sa stane ked ma uspia lebo pred cca 6 rokmi som spadol bratovi zo strchy 10 metrov a bol som v umelom spánku 2 týždne a nebolo to nič prijemné preto sa bojím uspatia

lolypop

To tak to bude pruh.Pri tych športoch as dosť natahuješ.Bratranec hrá voleyball a tiež ma čiastoční pruh , a ja čo sa nadrapujem s činkami som ho ešte nedostal (klop,klop)

jan11

ano...uz dlho cvicim, dalej squash, tenis atd...lekar povedal, ze je to pravdepodobne, ze to je pruh, takze ma asi caka operacia.