Som pekná a chalani sa ma hanbia

Príspevok v téme: Som pekná a chalani sa ma hanbia
janulik266

Ahojte..možno to vyznieva tak akoby som sa vychvalovala alebo neviem čo, ale nie je to tak..len píšem tak ako to je. Takze som mladé 19 ročné dievča, som štíhla, múdra, nefajčím, nepijem, nenadávam, nechodím do barov, som slušná...a podla názorov druhých som zevraj pekné dievča....a v tom je ten problém, chlapci sa ma hanbia a ja som preto doteraz nemala ziaden normálny pekný vztah :(

No jeden som mala, trvalo to pár týzdnov, bolo to krásne...som si myslela ze som konecne nasla toho pravého, bol iný ako vsetci chalani, stále mi vravel/písal aka som krásna, úzasná, jedinečná, ze takú uz nenájde...no lenze potom to akosi samo skoncilo :( prestal mi písat, uz sme sa prestali stretávat...Zacal ma podozrievat ze mam iných chlapcov, zevraj preto ze som pekná...niekolko krat som mu to povedala ze ja by som ho nikdy nepodviedla a ze ja uz iného nechcem..no asi mi neveril :(

Dlhú dobu sme si nepisali..po mesiaci a pol sa ozval znova...no to uz chcel odo mna len sex. Normálne drzo sa ma spýtal, ze ci nemám chut mat s nim sex..debil ! Akoze na jednej strane som rada ze sa to skoncilo, lebo podla mna ma vôbec nelubil, len fyzicky som ho pritahovala :( Ale na druhej strane, je mi hrozne lúto, ze nič mi nevychadza, ziaden pekny vztah...nič... :(

sleeper

Napríklad sa musíš vedieť zabaviť, muži ocenia sebavedomu, veselú ženu, ktora nestojí v kúte a nečaká kým o ňu niekto zakopne. Ak nedáš najavo záujem, čo očakavas ?

tripo

Moja manzelka je tiez velmi krasna zena a tiez s tym mam(e) stale problemy. Ja som sa ani neodvazil pomysliet, ze by som sa jej vobec mohol pacit. Neuvedomoval som si, ze mudre zeny nepozeraju u chalana na vzhlad. Ked sa bavime o tom, ci je nejaky chlap pekny, tak manzelka povie, ze by s nim potrebovala najprv hovorit, aby mi to mohla povedat, ze jej fyzicky vzhlad nestaci na posudenie muza. Nie som skaredy, ludia akurat vravia, ze mam v sebe charizmu, ale zase nie som ani nijaky vymakany svarco. Na zaciatku sme sa parkrat stretli v partii a jej sa velmi pacil moj humor. Ja som sa nepredvadzal pred nou, bol som taky aky som. Skor som sa snazil zbalit inu babu. No a potom sme raz nahodou ostali sami a zacalo to iskrit, ze som si az myslel, ze snivam. No vadi mi, ked s nou idem po ulici a chlapi sa mi za nou neustale obracaju, maju aj narazky, hlavne ak maju vypite alebo napr. robotnici, ked ideme niekde, kde sa napr. zatepluje bytovka a je to velmi neprijemne tie piskoty a pokriky. Parkrat som sa nastval a zavolal na danu stavbu (cislo je vzdy na plagate, ktorou je oznacena) a stazoval sa stavbyveducemu, ktori sa vzdy ospravedlnili a slubili, ze im dohovoria, co sa aj prejavilo, ked sme isli inokedy okolo. No najhorsie su dovolenky, najma v takych oblastiach ako je Turecko, ci Taliansko. Navyse, ked sa da manzelka do plaviek, tak sa niekedy bojim, ze sa niekto z tych horkokrvnych debilov neudrzi a predsa ked sme v cudzej krajine, tak sa clovek tazsie brani pri neznalosti prostredia. Takze tak, je to naozaj velmi tazke zit v tomto svete s krasnou zenou :(

sleeper

Moja, to že sa niekomu páčis, neznamena že ta aj chce. Muž sa pozrie za každou peknou babou. Každou, a tých je na Slovensku neúrekom. Že nejak vyzeras, ok máš jeden bod k dobru, ale deväť ti ešte chýba.

Mimulus

janulik266 - jedným príspevkom si si aj odpovedala :) Veď si prečítaj poslednú vetu :)

Alebo toto

,,niesú to moje typy tak to ani neriesim,,

A možno nie si ani ty ten ich idol a preto ťa neoslovujú. Alebo jednoducho vyžaruješ niečo čo ľudí neoslovuje... Tak to jednoducho je - to nie je hanblivosť. Skôr zbabelosť, strach alebo opatrnosť. Možno sa to zle číta ale ako sa písalo nižšie môžeš byť pekná, štíhla, múdra ale aj napriek tomu môžeš ostať sama...

janulik266

sleeper: asi sme sa nepochopili co som chcela povedat...ja som nenapísala ze o mna nemajú ziadny chalani záujem..ja som napísala ze sa ma hanbia a to je rozdiel !!!

Jasné ze o mna zaujem majú, poznám najmenej 10 chalanov co by ma teraz chcelo, lenze co s toho ked sa mi ani na ulici nepozdravia, nič sa ma nespýtajú..proste sa ma hanbia a niesú to moje typy tak to ani neriesim, ale viem ze po mne idú.

No a jasné ze aj mne sa pacia nejakí, ale to uz je tazsie, pretoze ja niesom natolko odvázna aby som spravila prvy krok...