Neustale pribudajuce znamienka

Príspevok v téme: Neustale pribudajuce znamienka
girl 454

Zdravim, uz nejaky cas na sebe pozorujem ze mi rapidnym tempom pribudaju znamienka roznych tvarov, rozmerov a odtienov, vzdy ide o tie hladke sytohnede. alebo aj svetlejsie, vacsie ale aj male..myslim ze su medzi nimi aj pehy, co bude asi dedicne
velmi mi to vadi jednak z estetickeho hladiska to vyzera priserne uz som fakt cela obodkovana a takisto neviem ci zo zdravotnej stranky nieco nehrozi..mam navsitit koznu? zda sa mi to hlupe chodit tam s tym ze mam vela znamienok, navyse co by mohla spravit? da mi vysetrit vsetky tie desiatky znamienok ktore mam?
inak opalujem sa striedmo, v lete trosku viac, no neprehanam to a pocas roka takmer vobec, do solarka nechodim
chcela by som sa toho zbavit ale to nie je jeno znamienko ale spusta a vacsina ich je velmi vyraznych

girl 454

dnes som bola u koznej a ta mi povedala ze za to moze vylucne len opalovanie, ze mam svetly typ pokozky a ze sa mam vyhybat slnku a pouzivat vysoke ochranne faktory
len mi dala letak s nejakymi liekmi bez lekarskeho predpisu, cize dokopy nic...nuz, asi tak to dopadlo ako som aj cakala..len znamienka pribudaju a ja neverim ze ked prestanem chodit na slnko tak sa to zastavi a nemyslim si ani ze je to prirodzene
este povedala ze jednocducho ked budem stale chodit na slnko s kremami alebo bez, tak mi stale budu pribudat a nikdy to nezastavim
takze tak ..
ale otazku parazitov si urcite dokladne prestudujem

girl 454

mimulus

nemam problem s vystupnymi znamienkami
tych mam tiez dost asi 5-6 na roznych miestach ale uz od narodenia takze to neriesim a nemnozia sa

girl 454

dakujem vsetkym za prispevky! :))

ale ste ma nalakali s tymi parazitmi
no nechcem sa hned nechat presvedcit,
uz som o nich davnejsie co-to citala, ale nejak hlbsie som sa tym nezaoberala kedze inak nemam ziadne zdravotne problemy...ani v suvislosti so znamienkami som o nich zmienku nenasla..
nuz, mozne je vsetko, skocim urcite ku koznej spytat sa, aj ked ta urcite s teoriou o parazitoch nepride

inak ja mam tie znamienka hlavne na rukach, ramenach a sem-tam na dekolte, bruchu a chrbate..cize neviem ci by sa to dalo spojit s ochorenim urciteho organu, to asi nie, ale vseobecne s vyskytom nejakeho druhu parazitov mozno ano ..

agartio
takze sa to neda nikde vysetrit? ako sa toho zbavujes a ako si zistil ze ich mas?

michael
urcite to nebude len opalovanim a cukrom..opalovala som sa naposledy minuly rok v auguste a odvtedy sa mi uz vyhodilo plno znamienok, stale pribudaju, teraz myslis ze ked sa uz neukazem na slnku tak to raz prestane? tak to urcite nie, tiez cukor konzumujem v rozumnej miere a ved spusta ludi je cukor a nemjau taky problem ..v rodine nik nema tolko znamienok a isto jedia este viac cukru ako ja ..
skor treba urcite upravit celkovo stravu a zaradit viac suroveho ovocia a zeleniny, no toto nebude jedine riesenie

michael

Ber to tak, že si stretla na nete jasnovidca. Máš to s cukru! jednoznačne! A opaľovanie ti k tomu ešte pomáha negatívnym spôsobom ti to vytahuje na povrch. Tak že moja diagnoza znie: neopaovať sa a nejesť jednoduché cukry! Po tomto sa ti ani jedno znamienko neukáže, ani pehy sa nebudú objavovať. záver: vit. d treba získavať iným spôsobom a na opaľovanie sa treba do slova vykašľať! Nie si prvá a dufam ani posledná čo som ....Je až neuveritelne čo všetko ti tu ľudia popísali majú to popletené piate cez deviate

GoFruit

Napr pasomnicu mozes zistit tak ze budes niekolko dni jest velke davky kajenskeho korenia. A mala by si najst v stolici jej segmenty. Ale ktovie ci to zabera na vsetky druhy a asi len na tie v crevach. Predpokaldam ze na tie v mozgu sa to nechytá.

listok1

GoFruit
a kam teda ist za akym lekarom konkretne?
preplaca to poistovna?
ak nie kolko to stoji?
ak si to zaplatim spravia tych vysetreni zrejme tolko kolko budem chciet nie? ale kde?

agartio

spravia ti kolko vysetreni chces, vsetky negativne. A to aj ked z teba vychadzaju stovky parazitov, ktore prave likvidujes. Asi tak to funguje.
stoji to nejak 2-3 eura, jedno vysetrenie. viem ze v BA je niekolko labakov, inak neviem mimo BA. Nazov sa mi uz nechce hladat, mam aj odlozene vysledky, pocas toho, ako som mal stovky cervov v sebe, vsetko negativne. Nezaujimam sa uz o bielu mafiu kaslem na nich.
casto predpisuju lieky uplne zle. nepovedia ti klucove veci, napriklad ze niektore antiparazitika sa vstrebavaju len zmiesane s tukmi. Nieje to ani v navodoch... splachujes to do zachodu inak povedane.

testy pokladam za nespolahlive.
poriadne tam nieco smrdi, poriadne. to su moje skusenosti.
inymi slovami... si v tom sam. pachaju na tebe nejaky nechutny experiment, aj celkovo na ludoch.
tropicke a exoticke druhy parazitov netestuju vobec. udajne tu niesu. co je uz vyvratene milionkrat, komare tu roznasaju malariu a tak. o roznych tropickych mikrofilariach nehovoriac. v zahranici su na tom lepsie. slovenski lekari su 100 rokov za opicami. cest vynimkam, ale tych je malo.
u veterinara sa dozvies o parazitoch viac, aj o ludskych, aj o tom ako to liecit, nez u normalenho lekara. oni chcu hlavne peniaze a tie maju z toho biznisu ako to je, predavat stale lieky na dosledky, parazit sa dobre maskuje, takze to nikto nezisti.
az po roku 2009 to zacali ludia vdaka internetu zistovat, uz toho zacina byt coraz viac, aj ludi, co si to uvedomili. ale uvedom si, ze dobrych 30 rokov to tu uz narastalo a nic nerobili... hrali sa, ze to tu nieje.

listok1

GoFruit
a kam teda ist za akym lekarom konkretne?
preplaca to poistovna?
ak nie kolko to stoji?
ak si to zaplatim spravia tych vysetreni zrejme tolko kolko budem chciet nie? ale kde?