Mám 13 rokov a nemám prsia..

Príspevok v téme: Mám 13 rokov a nemám prsia..
Lenka371

Ahoj!Mám taký jeden \"malý\" problém.Ide o to,že mám 13 rokov a ešte nemám vôbec žiadne prsia! Presne tak,dobre čítate..Prsia mám také veľké,ako lentilky ! A od narodenia sa ani o trochu nezväčšili.Som zúfalá!Inak moja mama má strašne malé prsia a tiež boh vie,kedy jej začali rásť..Hanbím sa o niečom takom to s mamou rozprávať,i ked sú to také \"babské veci\".Som aj chudá,mám 42kg a (neviem či to pomôže) ked som sa narodila, mala som \"iba\" 1kg 70 .Ani v rukách nemám žiadne svaly..iba kosti a trošku mäsa.Strašne moc sa hanbím chodiť do školy,pretože úplne všetky baby v mojej triede už majú velké prsia a ja nemám žiadne.Nosím preto aj často mikiny aby sa im to také nezdalo..Ale čo teraz v lete?Budem nosiť tielka a ešte sa mi vysmejú! :/ A čo som čítala na nete,bolo natri si ich cibulou,vymasíruj si ich..keby sa dalo aj niečo u mna masírovať :D :/ Problém je asi aj ten,že nie som taká vyspelá,ked som mala napr. ked som sa narodila málo kg ked normalne je to 3 či 4 :/.Chcela by som aj nejaký zoznam potravín ktoré mám jesť..a tak..čo sa týka mensštruácie ,zatial nič a ochlpatenie už mám..Pred tým ako začnú rásť prsia musí byť v nich dostatok tuku,nie? Tak odkial ho mám zohnať?Prosím,velmi sa hanbím ísť do školy takto..Je strašné,ked vidím nejakú 5-tačku alebo aj 4-tačku! ked majú prsia jak neviem čo a ja?..Prosím pomôžte som zúfalá...Vopred dakujem :).

Lauraisbest

Mám ten istý problém ako ty, úplne rovnaký. Mám 13 a od narodenia sa mi prsia zvečšili asi tak len o pol centimetra, ale mám tu jedno riešenie: Moje spolužiačky netušia že nemám prsia, lebo nosím veľké podprsenky, a vyzerá že mám prsia. Kúp si veľkú podprsenku a uvidíš pomôže to tak ako mne, nesmejú sa mi lebo som si kúpila podprsenky :) . Mamka mi ich našťastie dovolí nosiť aj ked vie, že ešte nemusím :) Začali mi prsia rasť asi v 12 tich,, a vidím že mi rastú, ale pomaly, neboj treba len trpezlivosť a skus jeť viac msa :)

Lessss

Ja mam 20 a aj kosicky A su mi trochu velke :) uz mi asi nenarastu,ze nie? :/ Vdakabohu,ze mam dost inych problemov nez toto riesit....a vam vsetkym odkazujem : Ano,je pekne mat velke prsia,ale pravy muz vas bude lubit s tymi co mate a tie vase budu pre neho najkrajsie! Len povrchni chlapci,ktori chcu babu na jednu noc,alebo na machrovanie budu davat doraz na prednosti...a takych najlepsie cim skor poslat do ri*i....takze klu d :) a p.s.prsia mozu klidne do 15 narast :)

Pomocnikkkk

Lenka371
Dobré na rast pŕs je pred spaním každý deň si ich natrieť kokosový olejom ten ani nezapácha a podporí rast Je to dobrá vec

Elsa1409

Mám 14 a žadné prsa nemám ani menstruaci.... Když chodíme s holkám na nákupy nebo ven tak si chci koupit podpěru a každá moje kámoška to popře i moje BFF

naughty

Ahojte mám 13 rokov a žiadne prsia chodím do 8triedy .. nemám ani prsia a ani menzes.. je mi trápne o tom hovoriť s mamou.... Viem že som este dieťa ale už štvrtáčky majú veľké prsia a z mojej triedy tiež vsetky baby majú dosť veľké ... čo sa týka mojej rodiny majú tiež veľké teda nie až tak veľké ale proste dosť veľké :) :'( ked sa napr. Prezliekame na telesnú tak mi spolužiačky hovoria že tam nic nemám !! Nie že by som bola namyslena ale podľa mňa som celkom pekná som so sebou spokojná ale keby že mám tie prsia tak by som so sebou bola naozaj spokojná prosim vás dajte mi nejakú radu alebo nejaký recept .. a antikoncepcie nie !! Vopred ďakujem :) :'( :'(