OMYLOOM ... :(

Príspevok v téme: OMYLOOM ... :(
nemozna

Moze byt niekto taky sprosty ako ja??? Proste mam segru v usa a poslala foto a ja som ich OMYLOM vymazala :( a to ich este nikto nevidel len ja? A teraz co mam robit? Mozem sa zblaaaznit. Proste setko co chytim do ruk poniciiiiiiiiiiiiim.. ja sa nenavidim :(((((((((((((((((((((((((( mam chut sa odstrelit. Viem sprosta tema ale ja neviem co mam robit? Ved ma zabiju ked to zistia :( a aj mne je to luto :( jejsa vazne sa neznasam som uplne nemozna :/

izabelka

preboha ved nech ti to preposle sak to musi mat ulozene v pocitaci pane boze a co mne sa stalo to iste ked som velmi davno zacala s mailami ked mi zacal pisat frajer a ja som chcel aprvy krat otvorit jeho mail a ja som to vymazala a teraz som nevedela co tak som jasila plasila tak som mu napisala nech to posle este raz ale mala som vtedy stresy ze co si kto pomysli a uz mi nikdy nenapise ak je clovek trpezlivy tak to posle a urcite to ma ona ulozene

nemozna

tak uz to vedia... :( hmm mama je take ze noo skoda :/ nehneva sa ale tiez je jej to luto urcite tak jak mnee
ach.ale zijem nezabili ma :)a dik ze ste tu boli baby lebo ja som uplne nemehlo a aspon ste ma povzbudili inak by som sa este teraz s tym straaasne trapila :) dik

nemozna

No ved aj ja.. :( ja som na take expert proste co dostanem do ruky to ma svoje dni uz spocitane :) ach idem im to povedat a ak uz nepridem tak mi hlavu utrhli :)

nemozna

panika asi mas pravdu dik. :( asi to len musim predychat. jaj som to ja ale trdlo. mne vzdy take nieco pride strasne luto ked sa stane. :(

tereza1978

a neboj sestra nafoti krajsie a posle ich co nevidiet.pekne sa vasim priznaj hned teraz nech to mas za sebou.drzim ti palce.neboj hlavu ti neodtrhnu a mozes kludne spat a nestresovat sa co bude ked na to pridu.

panika

tu nejde o to, ze maly alebo velky problem - len sa nestresuj.pomaly ti ich posle v mailoch alebo to CD a vsetko bude v pohode. O par dni sa budes na tom smiat. Ver mi - ja som uz vacsie kiksy urobila a nikto ma nezabil

nemozna

ja viem mate pravdu ze tu na fore pisu 100x vacsie problemi ale mne to prislo luto hned ako sa to stalo a nemohla som za nikym s tym ist ze sa to stalo bo sa bojiim im to povedat :( a vy ste tu staale :/