Ako rýchlo sa viete naučiť?

Príspevok v téme: Ako rýchlo sa viete naučiť?
karolinka19

Ahojte. Chcem sa len tak zo zvedavosti spýtať, ako rýchlo sa dokážete dokonale naučiť 140 strán A4? Koľko dní vám to trvá? Viem, že to závisí aj od jednotlivých predmetov, niečo treba pochopiť a potom to ide ľahko, ale mám na mysli predmety, ktoré sú nudné a treba sa ich nabifliť doslova. Ďakujem za reakcie :)

Maoam

najlepsie sa ucia veci, ktore su logicky a vzajomne suvisia

biflovacky nejakych debilnych textov, ak este clovek o to vobec nema zaujem su o nicom a je to len trapenie

ak by to bol zaujimavy predmet, logicky, s faktami a logickymi suvislostami tak take 3 dni

neskusena

ved z vycucu si vytiahni hlavne body ktorych sa budes drzat a od toho sa potom odpichnes. da sa to, len treba opakovat, trenovat, vracat sa k tomu, nielen si to citat bezmyslienkovite.

neskusena

Ide o to co naucit, co nabiflovat a co logicky pochopit.
Ja som mala napriklad take skusky kde som potrebovala precitat dve knihy, co bolot ak 600 stran a mala som na to 5 dni.
Urobila som si zachytne body, clenenia, co som sa logicky naucila obkecat.
Ak su to vzorce, nezostava nic ine nez si tam urobit nejake suvislosti a naucit sa to.
Vsetko sa da, ide len o to, akym sposobom.
Pre mna bolo najlepsie vypisat si hlavne clenenie, principy a myslienky a pochopit tu logiku.

McDonald

ja som sa tak nabiflil dačo vyše 300 strán za asi 2 mesiace, skúsku som spravil, 100% biflovačka, 100% nezáujem, skoncil som tazko závislý na práskoch a chodením po psychiatroch

1slonik

ak by to bol cisto text z oblasti o ktorej nic neviem, ktora ma nezaujima a v ktorej nie je ziadna logika, tak by som sa 140 stran nedokazal nabiflit nikdy a radsej by som sa samo-vylucil z takej skoly kde by to po mne chceli :D

karolinka19

kabel
to si dobrý :)
solomon
ja viem, aj som to napísala, že sa to závisí od predmetu, ale aspoň približne. Napríklad taký manažment, ktorému netreba ani rozumieť, stačí sa to nabifliť.

Solomon

kazdy kto ti tu napise nejaky cas klame :) resp. nevie o tom ze klame, kedze to zavisi od toho aka je "hustota informacii" v texte :)