Vosk vs. epilacia trojcekom

pe84

ja pouzivam epilator, podla mna je to z dlhodobeho hladiska lacnejsie riesenie, nez stale nakupovat vosk, a epilovanie je vpohode, casom to uz ani neboli, lebo chlpky su jemne a je ich menej

Santa

NIVEA Body krem po holeni, alebo BALEA BERUHIGENDE HAUTCREME,, mne pomahaju ale ja ich pouzivam kazdy denaj hned po holeni, a nezarastaj

Blondula

hladke nohy mam jedine len po oholeni !! ci uz ziletkou,alebo strojcekom !! ja som pouzivala aj jedno,aj druhe,ale nikdy som nemala hladucke nohy ! epilator mam,ale pouzivam len hlavicu na holenie....

Santa

tiez som mala tento problem,, vosk ma bolel a musela som si aj 3x to iste mieto trhat, kupila som si strojcek a tiez mi zarastal ale po holeny si vzdy natrem nohy kremom po zarastany chlpkou. a najprv mam vyrazky ale na druhy den uz ich nemam.

alanika

mne bolest moc neprekaza, ale lezu mi na nervy tie zarastene chlpky, ktore mam po vytrhavani epilatorom. a co hovorite na tu novinku veet easy wax?

togo

ja myslim ze lepsi by bol vosk, aspon pre mna, mam aj strojcek ta bolest mi sice extra neprekaza ale problem je v tom ze mam pocit ze mi ten strojcek nevytrhava chlpky s korienkami pretoze o par dni ich mam naspat narastene

Catali_na

tak to je pre mňa nepredstaviteľné -zvyknúť si na tú bolesť.. ja si doslova šklbem vlasy pri tom.. dala som strojčeku šancu dvakrát ale už nikdy viac!!

andreaaaa

jednoznacne odporucam epilator skor ako vosk :-) po epilovani (pravidelnom) ti chlpky menej rastu a su aj jemnejsie co sa zarastania tyka s tym nemam ja ziadne problemy skor je tazsie zvyknut si na tu bolest