Skusenosti s enzymami?

Jarunka12

ja som najprv skusila Wobenzym na odporucanie lekara ale nesadol mi tak som presla na Profizym+. 10 tabliet 3x denne bolo na mna moc takto si dam 3x2 tablety a zaludok je v poriadku a moja imunita sa zlepsila

Majka85

Ano Wobenzym je liek ale co viem dost vela ludom velmi zatazuje zaludok ked ze sa musi jest vo velkych davkach su aj ine alternativy ako je wobenzym a su lacnejsie

lombardo1981

Liečivo je účinná látka. Liek obsahuje buď jednu alebo viac liečiv. A Wobenzym je klasifikovaný ako liek, ktorý nie je viazaný na lekárky predpis.

kotros

ja som užival najpv Wobenzym no je moc drahy a hlavne bolo mi z neho tazko od zaludka az tak ze som vracal vymenil som ho za profizym+ a mozem povedat ze mi zabral moja imunita sa zlepsila rok som nebol chory a nemusel brat antibiotika. A nie je pravda ze v lekarni ti nepomozu len treba natrafit na spravneho lekarnika

RNG

Na cistenie tela je dobry napr entericky pokryty pancreatin, ktory sa rozpusti az v crevach, tj sa neznici kyselinami v zaludku. na iontenzivne cistenie odporcam az 2 x 6 gramov ekvivalent pancreatinu, co zialbohu z profyzymu a wobenzymu asi nedostanes, kedze wobenzyme aj profizyme maju len 200 mg pancreatinu v kazdej tabletke. Takze 10 tabletiek ti da len ekvivalent 2 gramov pancreatinu.
Je aj novsi Wobenzyme N, co je silnejsi nez ten vyse 45 rokov stary povodny Wobenzyme, ale na doplnkovom trhu su aj ovela silnejsie a samozrejme ovela lacnejsie vyrobky, kedze ich vyrabaju doplnkove spolocnosti a nie znacne predrazena farmacia. Jeden z najlacnejsich ma napr swansonvitamins.com, kde v kazdej entericky pokrytej tablete je ekvivalent 1.5 gramu pancreatinu a najdes to v ich katalogu pod menom Triple-strength Pancreatine 4X, kde dostanes za 12,49 dolaru az 300 tabliet.

KMarcela

Ja som vyskúšala aj Profizyn aj Wobenzym. Na Profizyn ma upozornili hneď v lekárni, že je lacnejší ako Wobenzym, ale nemajú overené účinky. Wobenzym bol síce drahý, ale užívala som ho takmer 2 roky taktiež kvôli ženským problémom a bola som nadmieru spokojná. Akurát čo mi na ňom nesadlo, že som pri ňom pribrala.
Pri Wobenzyme je potrebné dodržiavať presné dávkovanie - odstup jedla a potom by sa mal účinok dostaviť. Mňa spočiatku po ňom bolievalo brucho, ale cca po 5 dňoch to prešlo. Ja som ho užívala vo vysokých dávkach 4 týždne a to 10tbl
x 2 denne.