Green Coffee Bean Pure.... funguje to?

Katika z Košíc

Vyhodene peniaze!!! Naletela som a kupila 3 bal . Pocas uzivania som mala silne búšenie srdca a musela som prestat uzivat tabl green coffe. Zvysok som vyhodila do smeti ...
Zaujimave je, ze ak chcete objednavku zrusit alebo napisat negativny komentar, na nimi udanu adresu sa nedovolate, neda sa ani pisat.
Neodporucam, je to zarucene nezarucene chudnutie!
Vsetky super komentare urcite pochadzaju od predajcu.

ivonka133

môj muž tiež z toho žo to schudol. Ale to nie je len o tabletkách, treba mať vnútornú sebadisciplinu a vtedy to pôjde.

saly1986

100% súhlasím s tou Matchou mám aj ja len pozitívne výsledky. Takže odporúčam. Pozor však, kde kupujete!

Slobodna

funguje to ako barlička pri chudnutí, no určite je potrebná úprava stravy a pohyb. Ja momentálne fičím na prerušovanej hladovke 18/6, t.z. 18 hodín bez stravy a 6 hodín zdravého stravovania plus posilňovanie a vysoko-intenzívny tréning, ktorý je oveľa vhodnejší ako klasické kardio.

stewe002

Pre vsetkych co chcu schudnut. ZIADNA ZAZRACNA PILULKA NEEXISTUJE! ... Ale existuje sposob ako.. je to jednoduche musite nastavit vase telo na spalovanie tukov namiesto cukrov.. ktorych jete bezne denne na tony. To je dvovod preco ste tucny! Ako nastavit telo na spalovanie tukov?.. Jednoducho jedzte vela bielkovyn a malo alebo vobec ziadne cukry a uhlohydraty.. napr. vajcia, maso, zelenina. vylucte PECIVO! vsetko co je z muky!.. a samozrejme CVICTE DENNE!

simonecka25

Každý tu obdivuje tabletky na chudnutie Green Coffe,lenže nikto tu nepíše vedľajšie účinky.Pripadá mi to moc divné,že len samé dobré pripomienky máte,ako keby ste to nepísali vy,ale niekto úplne iný.Ja som si osobne pozisťovala všetko o tomto produkte,je to len fraška a má hrozné vedľajšie účinky.Už tak bolo,že mi kuriér prinesie prípravok na chudnutie Green Coffe,no včas som našťastie zrušila objednávku.Samozrejme bude Vám každý písať a hovoriť len to najlepšie o prípravku,aby ste vyhodili kopec peňazí,ale nikto Vám nenapíše a nepovie pravdu aká je v skutočnosti.

Soha

funguje to sposobom ze ak investujete do kupy piluluek nejaje nemale peniaze tak zvycajne pridate aj pozor na to co jete cize jete vedome dietujete a tym padom nie od piluluek schudnete ale od toho ze ste troxha zmebili stravvovanie.

ni5nka8

Určite odporucam tiez caj! Nic lepsie ako Matcha som nemala, ucinky sa dostavili uz po par dnoch a navyse mi maximalne posilnil imunitu. Citim sa fresh a schudla som asi 15 kil po tom, ako som ho zacala pit. Samozrejme sa aj viac hybem, no caj matcha mi velmi pomaha.

atila

Ja osobne stym mam velmy dobre skusenosti zobral som si 60 tableit a schudol som priblizne tak 6 az 8 kilo neviem mozno to ide aj o organiszmus ale ja to vrelo odporucam ja som spokojny