Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ACIDOPHILUS

uschi

dievčatá myslíte, že mám ísť najprv za lekárom? neviem odkiaľ to mohla vedieť tá numerologička, žeby som tomu začala veriť??

panika

tak snad Ti toto pomoze (+ treba vylucit vsetko, co Ti moze sposobovat problemy, napr. tangace, parfumovane vlozky, mydlo, obmedzit sladke)

mishell

panika, nebrala som antibiotiká už asi 3 roky a predtým tiež asi 3až 4 roky nie ale stále mám problém s týmito ženskými vecami (kvasinky) a taktiež akné tak som sa to rozhodla vyskúšať riešiť prirodzenou cestou s acidophilusom. Spravila som dobre?

panika

nebrala si antibiotika ? tie poskodzuju prirodzenu crevnu mikrofloru - cize bakterie, ktore nase telo potrebuje, aby mohlo fungovat. inak probiotika sa odporucaju pri roznych zdrav. problemoch - hnacky, zapchy,naduvanie, akne, alergie...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ACIDOPHILUS - Fórum - ZDRAVIE.sk