!!! RAKOVINA !!! Aka je pravda?

damian

Mila Ed, chod na prispevky: 'Pravda o rakovine', tam o tom sme sa dnes bavili. Jednoducho, jadierka obsahujy hydrogenovy kyanid. Preto, nie je dobre jest viac ako 7 naraz a viac ako 40-50 denne.

damian

Desatoro onkologickych prikazani.

1 - Odpustis, budes milovat svojich bliznych a zbavis sa stresu,zloby a hnevu!
2 - Doplnis si stravu o protinadorovy vitamin B17 (marhulove jadra, jablkove jadierka a.i.)!
3 - Vylucis maso, mlieko, vajcia a ine zivocisne vyrobky!
4 - Vylucis cukor, sladkosti a sladene napoje! (rakovina miluje cukor)
5 - Zbavis sa inych karcinogenov! (fajcenie, alkohol, fast food, atd)
6 - Budes jest zeleninu, ovocie, strukoviny a ine plody zeme!
7 - Kazde rano vypijes doma rozmixovany (nie odstaveny) zeleninovy dzus! (cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, redkvicka) aspon 4dl.
8 - Budes prijimat velke mnozstvo cesnaku!
9 - Maximalne zvysis prijem vitaminov!
10 - Maximalne zvysis prijem antioxidantov!

‘Byt na mieste pacienta, kupim si stroj na mixovanie zeleniny a ovocia a taktiez mech marhulovych jadier a cesnaku a jem ich, pokial mi to telo dovoli’, hovori Dr Nathanson z kliniky pre liecbu rakoviny v Kalifornii.

Zaujimave informacie o rakovine na www.worldwithoutcancer.org.uk

eh

hm, zaujimave s tymi jadierkami. ako mala som ich jedavala bezne, len mi vtlkali, ze musia byt dobre vysusene lebo inak su vraj otravne. takto si to pamatam. neviete preco?

damian

Pozri, ccc, Pozri, tuto v Anglicku i v USA trepu ludom do hlav, ze viac ako 2-5 marhulovych jadierok (b17, alebo amygdalin) denne su smrtelne. Ja tie jadra jem a otec mojej priatelky ich je 50 denne, kedze ma rakovinu. Ani mne anu jemu sa neobjavili najmensie priznaky toxicity. Ale takzvane protindorove nadacie stale trepu ludom do hlavy to iste, aby strasili biedny narod a aby mali svoje miliardy s chemoterapii. A ludia 'dochnu'. Prepac za vyraz!

cirka

damian fajn, este keby som tak tomu rozumela, co tam pisu v slovencine? a preco to vlastne utajuju? poculasom o tom kadeco, ale comu verit mame?

ccc

a ešte jedna vec:čítala som jeden prípad,keď jedna žena mala rakovinu,ale celkom dobre liečiteľný nádor s vysokou pravdepodobnosťou vyliečenia a jeden mudrc jej tak "zmasíroval" hlavu, že ju vylieči stravou- zeleninkou,ovocím.
a skončilo to exitom tej ženy,pritom zdôrazňujem,že mala z medicínskeho pohľadu veľmi dobrú prognózu na vyliečenie.
nechceme hovoriť aj o takýchto prípadoch ?

ccc

predpokladam, že naražaš na amygdalin-"zazračny" liek proti rakovine.
Ok povedzme ľuďom pravdu a ta pravda je,že už DÁVNO sa pri liečbe rakoviny používa.
takže čo sa utajuje ?