Vrátiť sa k nemu či zabudnúť?

Príspevok v téme: Vrátiť sa k nemu či zabudnúť?
snehuliatko

neviem ani kde začať, takže mám teda mala som priateľa 2roky, pred týždňom som sa sním rozišla..
teraz na mňa prišli depky a ja som zvažovala aj možnosť vrátiť sa k nemu..ak máte čas tak si prečítajte a napíšte mi názor, vďaka..
spoznali sme sa pred cca 2 rokmi, stretávali sme sa asi 2-3 mesiace, keď mi povedal, že má dieťa s bývalou, bola som z toho zmatená, ale povedal že k nej nič necíti, ba že ju dokonca nenávidí (ona ho podviedla) a tak som si povedala že aj keď nemám deti nejako extra rada, tak sa to bude dať zvládnuť..avšak ona si zmyslela že ho chce naspať, začala mu vypisovať, vyhľadávať stále jeho prítomnosť, využívala ich malu dceru ako zámienku na to aby bola s ním..on jej zobal z ruky a robil čo mu povedala, myslím si že preto lebo to zobral veľmi zodpovedne a bál sa že ona ho hned všade ohovorí pretože je hnusná falošná..dokonca s nou a ich malou bol raz na plavárni, chodili spolu ku doktorom atď..spoločné fotky na fb kde ho označovala, každý písal aká sú pekná rodinka! on to nevidel, že mi to ubližuje ja som mu nič nehovorila, predsa ho mohlo napadnúť že mňa to bolí keď sa k nej tak správa, ona otravovala aj moju rodinu, písala mojej sestre že neprežije to že je so mnou, atď.. toto všetko som znášala skoro rok, keď som ho kvoli tomu nechala lebo som to už nezvládala psychicky..boli sme rozídení cca asi len týždeň, ked ma presvedčil že sa to zmení, že nevedel že ma to trápi..a tak som tomu ešte dala šancu, no asi o mesiac som bola pri kaderníčke, kde som stretla kamarátku a tá mi povedala že za ten týždeň sa stihol už vyspať s jednou jej kamarátkou a popritom mne denndenne písal že ma miluje a chce naspať..bolo mi z toho zle, ale pomyslela som si že sme obli rozideni a tak mu vlastne nemám čo vyčítať, aj keď!!!- sme sa dokonca za ten týždeň čo sme boli kvázi rozídení spolu stretli a aj sme sa milovali.. takže teda nepovedala som mu že to viem, trpela som preto a často plakala, a ďalšia rana prišla znova o nejake tri mesiace ked si u mn doma abudol vypnuť facebook tak som mu pozerala správy, sám mi povedal vickrát že mi dá aj heslo ak chcem že nemá čo tajiť al ja som vždy povedala že mu verím že nechcem.. no a našla som mu tam konverzáciu s ďalšou!! o sexe, ona mu písala aký má v práci veľký stol, on jej že načo ked on má dom velku postel, a dohodli sa na štvrtú..
toto ked som si prečítla už toho bolo na mna vela, nevladala som a povedala mu že som si to čítala a že viem aj o tej druhej stetke s ktorou sa vyspal(ozaj je stetka :D)..zase raz z mojej velkej lásky k nemu ma presvedčil tým že to bol skrat, že nevedl čo robiť ked som ho nechala, že si potreboval dokázať že je pre niekoho príťažlivý..potom sme raz obli spolu na diskoteke, kde mi moja kamarátka povedala že ho videla ako sa liepa po inej on to zapieral, doterz neviem pravdu..dalej sm boli na chate, kde sa pred mojimi vlastnými očami obtieral pri tanci o jednu z mojich NAJ kamaratiek!! mne povedal že je ako anjelik!! že spravila fajne maso, pritom bolo presolene jak sviňa..
tak a na toto všetko som v pokračovaní nášho vzťahu dalej a takmer dennodenne myslela :( snažila som sa všetko prekusnuť a zabudnuť lebo ho lubim aj napriek tomu..ale mám pocit ž sa nedá, stále som na to myslela, plakala, neviem zabudnuť.. teraz ma opať žiada o to aby som sa k nemu vrátila, viem že to všetko je hnusne čo spravil, ale verte neverte napriek tomu viem že ma ozaj ľubi viem to, len to má v povahe že je taký, aj ked nebol so mnou tak si užíval s babami :/ ..je alebo bol to moj prvý vážny vzťah, prvá skutočná láska, prvé milovanie, proste odovzdala som sa mu celou dušou a neviem si predstaviť prežívať to čo s ním s niekym iným a je mi zle prosím poradte :( jedna kamarátka vraví, že si to mám premyslieť aby so nelutovala, že to mám ešte s ním skúsiť, lebo že vždy bolo vidno že ma miluje.. druhá radí že po tom všetkom, kašlať n to, že na to budem myslieť donekonečna..

snehuliatko

vďaka :) veď sa snažím, zamestnávam sa niečim každý deň aby som na neho myslela čo najmenej, len dnes napr ked je von škaredo, prší, to na nálade nedodáva tak ma chytila depka..ale včera som sa opila s babami tak mi to dobre padlo :D

takajedna

v tvojom veku som prezivala nieco podobne, nic ine som nerobila len revala az som si jedneho pekneho dna povedala dost a skoncila som s tym trapenim,sice to par mesiacov bolelo, ale prebolelo a samozrejme po dvoch rokoch prislo nieco ovela krajsie :) takze bud silna a mysli na to,ze si zasluzis niekoho lepsieho a nie k...vnika :) chod sa zabavit s kamoskami,sportuj,bav sa, ZI! :) mas len 19,tak si zbytocne nekaz mladost trapenim sa kvoli niekomu kto si ta nevazi a len sa s tebou hra :)

snehuliatko

presne tak, ja neviem čo chcem.. srdce vraví niečo iné a rozum zas niečo iné... na jednej strane by som sa mu najradšej hneď hodila okolo krku, prežili sme aj krásne chvíle, veľakrát plakal, že as bojí že ma stratí, že nikdy nemiloval nikoho tak ako mňa,...no na druhej strane, ked si predstavim že by sa možno nič nezmenilo a ja by som stále myslela len na to zlé čo bolo, načo to dlhšie naťahovať ak to má skočniť opať rovnako..

snehuliatko

s tou byvalou boli spolu vyše dvoch rokov, no a ano je to velka čupka, má 32 rokov ale poviem vám správa sa horšie ako pubertiačka!..ale už má aj ona iného priatela, vobec nejde o to že by som sa bála že sa k nej vráti, ale celkovo všetky tie veci ma hrozne zožieraju a okrem toho tie paradnice stretavam hocikedy v meste, dokonca sa jedna pristahovala do obce kde byvam ja :( a ked jednu z nich vidím, najradšej by som každej vylepila po facke.. hrozne to boli, viem že prebolí a že ho mám nechať už navždy a zabudnuť, ln teraz je to čerstve a tak som si na neho zvykla :( on nie je zlý človek vážne, v mojej rodine ho maju radi, len nevie odolať pokušeniu a mna to strašne štve, chcem pekný vzťah kde nie su trhliny, chcela som ho s ním :(

sante.

mimochodom .. nemôžem si pomôcť, odhliadnuc od toho, aký hulvát je tento chlapec :D tá jeho bývalá je riadna čubka. waw.

salon

Tento tvoj chlapec je asi este nevybureny a potrebuje si dokazovat a mat pri tom teba ako istotu. Dokedy to ale bude trvat zalezi len na tebe,lebo zapamataj si,ze chlap zajde tam,kam mu zena dovoli.

paprika@azet

ahoj moj nazor:podla mna by si sa nemala k nemu vratit kedze je to tek ako som citala.s tou zenou ma velke puto a to dieta a mozno aj tak sa k nej vrati.mozno je to tak lepsie ze s nim niesi a casom zabudnes a najdes si partnera vhodneho pre teba.viem ze je to bolestive ale skus zabudnut a isto sa ti ulavi:-)