Vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: Vzťah so starším mužom
Hanii

Ahojte, chcela by som sa spýtať, alebo poprosiť o rady ľudí, ktorí mali takú istú, alebo podobnú skúsenosť...
Môj \"problém\" je v tom, že sa mi páčia starší muži. VEĽMI :). Myslím viac ako 10 rokov - oveľa viac. Tým že mám relatívne málo rokov(násť)pojem starší muž beriem od tých 35 a kludne aj viaaac....
Viem presne prečo to tak je. Teda myslím si. Od 6 rokov vyrastám bez otca a ja som človek veľmi citlivý,ktorý potrebuje harmóniu, i tú rodinnú a práve to hľadám aj vo vzťahu. Druhá vec je tá, že \"muži\" v mojom veku, akoby som to...no nenašla som rozumného v mojom veku čo by ma zaujal a nepôsobil pri tom ako primitív. Stačí mi počúvať ich v škole. + mám pocit akoby dnešní mladí chlapci ani neboli chlapmi, nepôsobia tak na mňa a ja potrebujem proste ochrancu, otca v jednom. Proste CHLAPA. Keď som sa o tom rozprávala s kamarátkou povedala mi, že je to \"úchylné\" ale keď mne prídu oveľa viac úchylní dnešní puberťáci. Nechcem týmto nikoho uraziť ani sa vyvyšovať.
Najprv som si myslela, že je to len také chvíľkové. Mala som raz jednu skúsenosť - zatiaľ prvú a poslednú, aj ten mal 35 rokov ale zas to bolo len o tom jednom, k čomu ani nedošlo, pretože to všetko trvalo jeden deň, okamžite mi došlo koľká bije. Tak som si povedala že teraz sa mi všetci starší zhnusia a bude po tom. Ale nie. Neviem si predstaviť vzťah s prívlastkom len \"môj muž/milenec\" ale aj taký ochranca zároveň a to sa mi hneď spája so starším.... Je tu niekto taký, čo vedie podobný a úspešný vzťah?
- + nerátajte také tie generačné nezhody, naozaj si nerozumiem zo svojimi rovesníkmi a s dnešnou modernou dobou...skôr som len zvedavá či tu niekto taký je, poprípade vaše názory, normálne to zrejme nebude, ale kedy som ja tak premýšľala :-) Je to asi skoro riešiť, ale som zvedavá...

james bond

papricka to bolo ironicky myslene, aj keby ma opusti(la) priatelka kvoli starsiemu chlapovi, nenadaval by som automaticky na vsetky, a hanni nevravim ze musis byt automaticky zlatokopka, len mozno potrebujes svoj standard, co nie je zle, viem ze vek moze byt iba cislo a kazdy vztah je individualny, neviem sa vcitit do myslenia zeny, lebo to ani nejde, len z mojho pohladu si napriklad neviem predstavit vztah s o 10 a viac rokov starsou partnerkou, pride mi to uz prilis vela, ale mate pravdu moc som utocil a nemal by som sudit ludi ktory maju iny nazor, peace =)

Hanii

Inak ja by som sa rada venovala tancu. Napríklad taký step. By som mala tie čierne volne gate, traky, bielu košelu, klobuk na hlave. krasne. v primerany bezny den , ak to dame do priemeru, asi 15x zakopnem, uz sa stalo ze som zakopla o mm vybezok na podlahe. + strasne malo mam zeleza, taka ta chudokrvnost, biela som ako stena, cize keby som bola v tom stepovacom kostyme, bola by som cisto cierno-biela :-))

Hanii

whiteamerica Ďakujem.:-) Za rady aj za povz. slova. Dnes si mal vo vela veciach pravdu, vies si ju aj patrične obhajit, aj ked ti to hovori len mlada zaba :-) ale nedalo mi to nakoniec. Dobru noc :-)

whiteamerica

tancovat sa da aj doma :) alebo niekde kde je velmi uzka skupina uzivatelov hudby :)
disco je nanic, obrovska masa ludi natlacenych na sebe, nikto nevie kto je kto, hluk a nie vzdy hudba spravna (logicky, nemozu trafit zaner kazdeho), plus dym a smrad..
a nechapem co je pekne na tych hip hop tancoch :D neni to take elegantne..
sranda, keby nemam zdravotne problemy, mama ma zapise do tanecnej, no teraz som drevo :D ale v predstavach si to vime predsavit.
Emily opat, vidis co som myslel o tom motylom efekte? :)

Emily opat

Whiteamerica nic v zlom, ale nemam chut reagovat na tvoje prispevky. Nerozumies vobec o com som doteraz hovorila. Nechce sa mi do toho zabrdat.

whiteamerica

Emily opat

je vedecky dokazane, ze ak si clovek nieco cislo len predstavi, tak chemicky proces v mozgu takmer absolutne dokonale zodpoveda chemickemu procesu, ktory sa deje pri spomienkena realnu udalost.
tj. je prakticky jedno, ze si spomeniem na "jazdu na koni, ktoru som realne fyzicky zazil" a "jazdu na koni, ktoru som nikdy nezazil, len si to predstavujem" - vysledny efekt a euforia je (takmer uplne) rovnaka..
schvalne, skus si predstavit plaz na ktorej si bola a teraz si predstav plaz super exoticku, kde si nebola, ale chcela by si byt - predstav si to tak, ako by si chcela aby to bolo v realite a sleduj rozdiel v tych realnych-nerealnych predstavach :)
u mna to nejak funguje :D
alebo mam len zlu pamat.

Hanii

Emily opat preto ti chcem pogratulovat, zda sa, ze mas vlastny rozum a nenechas si diktovat, ale nie kazdy ma vlastnu hlavu a svoje nazory. Nemierim tym na nikoho. Ale je to tak.

No zistila som to tak, ze vo mne hudba ktora sa hra na disko vzbudzuje agresivitu, necitim sa pri nej uvolnena, plus kamarati sa vzdy opiju a bala by som sa jednak o nich, o seba, bolo by to to isté, akoby som tam bola sama.

whiteamerica

A prave tento efekt ma extremne desi, staci 1 den v mladosti a zivot moze ist extremne zlou cestou, alebo naopak dobrou, lenze co je dobro a co je zlo? paradoxne podla mna plati, ze co je pre jedneho dobro, je pre druheho zlo :D (tak isto ako niekoho zisky su niekoho strata), drsny svet :)