Hľadá sa frajer

Príspevok v téme: Hľadá sa frajer
mnamka257

Takze ako zacat... Mam 18, nokdy som este s nikym nechodila, som strasne hanbliva, aj ked podla mnohych vyzeram ako modelka a som velmi pekna (vie, ze si pomyslite, ze ked to teraz pisem, som namyslena krava, ale uistujem vas, ze to tak naozaj nie je - prave naopak). Neviem, co robim zle. Teda vlastne viem, vzdy, ked sa so mnou niekto snazi naviazat kontakt, cuknem, ked sa na mna niekto pozrie, sklopim zrak, pretoze si myslim, ze nie som dost pekna. Ked idem po ulici, na nikoho sa nepozeram, pozeram do zeme, lebo si myslim, ze ked ja neuvidim nikoho, neuvidia ani oni mna. Robim to, lebo si myslim, ze som skareda.
Citim sa ako akysi vydedenec alebo akysi cudak, s ktorzm sa nikto nechce bavit a ked, tak z lutosti, ktory nikoho nema a nie je si schopny nikoho najst.
Trapi ma to a potrebovala som to proste vyjadrit. Neviem, ake rady vlastne ocakavam.
Ale dakujem vam aj za to, ze ste si to vobec precitali.

xdanielax

no a? ved svet je pekny. Do zeme pozeram vacsinou len ked som bosa, alebo sledujem chrobaky :-) a odmietam sa citit ako chudak, lebo ma to nebavi. Som odlud, ale to ma bavi, takze to je ok.

kiko123

somnou sa ludia radi bavia aj obccas ich rozosmejem mojimi hlaskami ale tiez mi pride nejaky blok sa stiahnem a som ticho ..doma sedim a nikam nechodim ....

kiko123

neboj nie si sama ja som uplne rovnaky ..a to som este starsi mam cez 20 a som strasne zakomplexovany ...taky odlud si pripadam ked niekde pridem .....

gombi

Pre skaredych si krásna, pre krásnych si škaredá. Závisí kto sa pozerá. Ale dôležité je len to , ako sa cítiš. Buď sama sebou, či pekna alebo škaredá, nie je to jedno? Uzivaj si samu seba a svoj život.