Problémy s autoškolou

Príspevok v téme: Problémy s autoškolou
jozo12548

zdravím, chcel by som sa poradiť, či sa to už niekomu stalo. Chodim do jednej košickej autoškoly. Na kurz som sa prihlásil niekedy vo februári, a kedže chodím pravidelne do česka do práce (23 dni v práci , 9 doma/, tak som sa s inštruktorom dohodol, že na teoriu nebudem chodiť, a jazdy mi da, cez tie dni, ked som doma. Tvrdil mi, že to nieje problém, že môžem robiť vodičak, tak dlho, ako mi to vyhovuje. Prvé dve mesiace od prihlásenia, ma ignoroval, a vravel mi , že nema čas, tak jazdy som začal mať niekedy v maji a momentalne ich už mam viac ako polovicu. Ale teraz som sa od neho dozvedel, že chce zrušiť živnosť a skončiť s autoškolou. Povedal mi, že kedy su posledne termíny na skušku a to už za pár dni / z toho dve termíny nebudem doma/, že si to mám zariadiť. Co by ste mi poradili, ako postupovať? Jazdy si nestihnem správiť do tej prvej skusky / a cez tie dve dalsie i tak nebudem doma.

P-girl

Pokial mas doklad o zaplatení autoškoly a pod. majitel musí doviesť všetkých jeho zverencov k ukončeniu / skúška.