Vlasy

lilyiankaa

mne osobne sa nepáčia vlasy až po riť, pre mňa je to proste už moc ...ale každý ako uzná za vhodné, už by som si také nenechala, ja mám tak do poly chrbta aj ešte dlhšie a bohato mi to stačí a vždy sa teším ako to raz za rok ostrihám aspoň o 10cm ... to som ako znovuzrodená ...... otázne aj ostáva strih dopostupna a dopostupna ... ak je to také mierne, ako mám ja to sa mi páči, ale nie, že to začne na temene hlavy, kde kaderníčka ostrihá vlasy na 10cm a potom to seká až po koniec ..že tam nechá akoby schody .... to je pre mňa hnus

Blondula

hlavne moja kamaratka,ktora ma vlasy po pas je najedovana,lebo u kadernicky chcela,aby jej nejaku frizuru urobila,ale z dlzky moc nestrihala a ona jej to osvacala do postupna a teraz ma asi 5 "umastenych" priamienkou :D a ked si urobi vrkoc,tak len taky dzindzik ma v gumicke :D ja mam tiez dlhe vlasy blondave po pas a ked si dam gumicku,tak mam vrkoc jak kon chvost :D :D

lilyianka

ja mám vlasy už niekoľko rokov ostrihané dopostupna a je jasné, že ich treba podstrihávať, min. raz za tri mesiace, v lete aj skôr ... hlavne treba vždy na jeseň sa treba dať ostrihať, lebo po lete sú vlasy fakt vysušené ... viem presne čo tými oštatnými vlasmi Blondula myslí, ja keby som si ich nenatáčala alebo nežehlila, boli by rovnaké ... treba si vedieť vlasy upraviť, to je celé, potom vyzerajú pekne a upravene a nie oštato :) ja ich v cope nosím málokedy, radšej si dám čelenku alebo štipec alebo si zapletiem priberaný cop ...... a ak sú pekne vyžehlené alebo natočené na objem,nehrozí, že to bude vyzerať aj v cope zle :)

Blondula

do postupna sa mi vobec nepaci byt ostrihana,bo vlasy ked sa zacnu vysusat,tak ten uces vypada horsie ako "ostata" slama :D kazda jedna kamaratka ma s ucesom do postupna problem,lebo vtedy tie vlasy treba ostrihat,lebo ten suchy mop na hlave vyzera otrasne !! :D ak mas velmi huste vlasy,tak troska zostrihat ich treba...