Uzkostlive stavy

Príspevok v téme: Uzkostlive stavy
klasik44

Dobry den prajem.
Moj problem spociva vo viacerych faktoroch, ktore mi neskutocne komplikuju zivot. Mam 33 rokov a dlhodobo ma trapi stres, strach a nadmerna nervozita, no cim viac sa zaoberam a skumam svojimi problemami, tak som dospel k diagnoze, ze mam "UZKOSTLIVE STAVY", dost som ohladom tejto temy scitany no aj tak Vas chcem vsetkych poprosit, ktory do toho aspon trochu vidia, alebo maju podobny problem, nech mi poradia co s tym, popripade co nato, lebo dusim sa vo vlastnom tele a neviem si pomoct. Potreboval by som na zaciatok nejake volnopredajne lieky, chcel by som dat najprv sancu prirodnym produktom pred chemiou... POMOZTE...dakujem

marrianus

Lulita: trpim podnymi stavmi, zatial bez zachvatu. Vo svojom "balicku" mam este pribalenu paranoju a zopar neprijemnych diagnoz. Tak preto ma zaujali tie zachvaty...

Ten frontin ti zabera?

Lulita

marrianus - no ja mam pp uz niekolko rokov a teraz sa mi nahromadilo v praci toho dost, plus nejake zdravotne problemy k tomu a zacala mi opat nespavost, mdloby, derealizacie atd.

Lulita

si citlivejsi typ, s tým nic nenarobis, bud este rad, ze to neprerastlo napr. do panickej poruchy a inych lahodok, viem o ocom hovorim, lebo dlhe roky trpim uzkostami, po poslednom kolapse sa uz asi liekom nevyhnem, zatial mi dal obvodak Frontin, uvidim, co to je a ci to zaberie

jedulka

Slunce co nejdelší pobyt na něm, pohyb (venku),naučit se z zhluboka dýchat,nepít alkohol,najít příčinu stresu a napětí, zbavit se toho,www.pilatesvtabletkach.sk, vitamíny B12atd,Herba Vitális,spát v 22hodin, né později,najít si nějakou zábavu, jakoukoli co ti přinese radost.S radostí se dostávají do krve látky,které ti velmi pomůžou se stresem a úzkostí.Nedívat se mnoho hodin do PC (vzniká napětí), v televizi jen programy o přírodě atd.
Naučit se relaxovat.

marrianus

ako prve by som skusil tie "problemy" pomenovat, popripade hlbsie rozobrat a pokusit sa najst vychodisko. Lieky nechat ako poslednu alternativu. ;) ...